Промени в правилата

coolice

Owner
ами след зачестили спамърски изпъпнения отново променихме правилата

повече http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=201

основните промениса са че е забранено да се пускат сърфчета

Сигн Профит е забранен

имаме си секция наречена кофа


Успех на всички в бизнеса :)
 
Ще е хубаво да включиш в правилата, че е "абсолютно забранено да се постват две мнения едно след друго (за това си има бутон "Редактирай" или "Промени") и че абсолютно забранено да се цитира последно мнение"

Извинявай ако се бъркам много но мисля, че това трябва да го има :p
 
Абе, хора вие на сте ли свикнали с характера то коментираният посетител. Има два варианта - или да му се връзвате или да му теглите игнора. Но като маркетинголог, той просто провокира - това е маркетингов метод. И всеки би се сетил защо го прави - защото е разбрал че работи.
 
Blinky каза:
Абе, хора вие на сте ли свикнали с характера то коментираният посетител. Има два варианта - или да му се връзвате или да му теглите игнора. Но като маркетинголог, той просто провокира - това е маркетингов метод. И всеки би се сетил защо го прави - защото е разбрал че работи.

Мислех че този форум има правила и те се спазват (2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума. ). Едно е да провокираш, друго е да обиждаш хората, а когато го правиш не за първи път (днес само бяха трипъти) мисля че е прекалено.
Нали знаеш че колкото повече свобода му даваш толкова по-грубо ще става ...
 
icakis, какво искаш да стане тука, като във форума на ЦСКА ли? картон за всяка лоша дума от типа на тупан, след няколко жълти картона бум изхвърчаш и няма връщане. или бан за по 1 седмица за всяка глупости като във форума на дата.бг. хора сме, всеки има лоши дни, не е в настроение, говори по сопнато и т.н. да не ти пука, горе главата, все пак не може всеки да е на твоето мнение, за жалост :)
 
icakis каза:
Blinky каза:
Абе, хора вие на сте ли свикнали с характера то коментираният посетител. Има два варианта - или да му се връзвате или да му теглите игнора. Но като маркетинголог, той просто провокира - това е маркетингов метод. И всеки би се сетил защо го прави - защото е разбрал че работи.

Мислех че този форум има правила и те се спазват (2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума. ). Едно е да провокираш, друго е да обиждаш хората, а когато го правиш не за първи път (днес само бяха трипъти) мисля че е прекалено.
Нали знаеш че колкото повече свобода му даваш толкова по-грубо ще става ...
Знам, братленце. Но какво искаш да направиме да банваме ли? А господина ще бъде предопреден от нас, ще имаме грижата. Тук не сме варвари - да си вадиме учите за едно "майната ти". Опитваме се да създадеме голям интернет общост, но като се сблъскат различни характери - става адски трудно. И естествено, ние го играеме дипломацията.
 
ок blinky, може би пререагирах. действай както знаеш, дано има ефект. Разбира се по-добре да не му се връзва на глупостите човек, но когато оставяш това некоментирано (аз няма да тръгна да му отговарям) излиза че той е прав. Ако можех да го игнорна (както Мастер предлагаше) с най-голямо удоволствие, ама няма как :)
 
blinky coolice момци тука съм отдавна както и много други хора и всички ние знаем какъв е характера на А.А. Търпяхме го вече прекалено много време , съгласен съм че такъв му е стилът , но според мен колкото и да сте толерантни би трябвало вече да го скастрите , защото демокрацията е демокрация , но честно казано ако направите полл дали апостолов трябва да пише тука едва ли ще има глас ЗА оставането му... просто искам да се замислим всички дали неговото присъствие носи почеве дивиденти или просто е досадно и ненужно
 
vetzkov, искаш всичко да е перфектно и всички да са на твоето мнение ли? къде е интригата, ако така мога да го кажа, няма да е интересно :)
 
cecipenev каза:
vetzkov, искаш всичко да е перфектно и всички да са на твоето мнение ли? къде е интригата, ако така мога да го кажа, няма да е интересно :)
братле не ме разбирай погрешно , аз неискам всички да са на моето мнение , но когато има спор да бъде резонен. Ако забелязваш на Апостолов коментарите не са градивни нито смислени , той просто обижда безпричинно. Това колкото и да спориме неможе да ме убедите че е редно
 
Само, че без неговите статии, няма да е някак същото, може да съм отскоро но съм забелязал, че когато пусне хубава тема с статия, то тя е хубава.
 
Апостол Апостолов е хардкор готила маркетър оперираш в тъмната страна на горила маркетинга и писанията му целят да предизивикат реакция. При нас не е правил хардкор изпълнения като това. Такива изпълнения няма да бъдат толерирани въобще.....

По принцип пише някои доста добри статии които са полезни за всички но от време на време тръгва да се заяжда с някой търсеики реакция и следи дали това повишава кликаемоста по линковете му :)

Не искам да го банвам защото това е възможност от първа ръка да видите как работи този тип маркетинг. Не бих препоръчал на никои да го прави но това не значи че не съществува. Просто го приемете като дарк сайда на горила маркетига и го наблюдаваите а ако тръгне да прекалява мненията му ще бъдат МОДЕРИРАНИ...

Като няма рекация минаваме на white side пак с полезните постове в което лошо няма според нас :)
 
Последно редактирано от модератор:
За мен е като необходимото зло един вид Юлиан Вучков на интернет маркетинга
 

Горе