Промоции

deffnews

Well-Known Member
Може би трябва да има някаква тема за онлайн или офлайн промции. Единият домейн, който все още не съм развивал имаше за идея да бъде това. Ето - разкривам си идеята. Онлайн е по-лесно, но офлайн изобщо не е. Идеята беше хора да споделят полезна информация. Да кажем, къде има добър веломонтьор. Без значение.

Та аз започвам с нещо по-обикновено. От известно време Вивалукс, може би водещите бг производители на осветителни тела и аксесоари предлагат качествена стока на доста прилични цени. Не, това не е реклама.
 
Дай някоя промоция на бърз кредит
И тази тема ли ще оспамиш :) Въобще от теб има ли нещо полезно или си както ти се изрази "класически трол". Масивен, стабилен класически трол. Струва, ми се, че си в заблуда от която се гордееш. Като не можеш креативно, може деструктивно.
 
Това какво общо има със заглавието на темата "Промоции"?
Това няма, просто споделих каква ми беше идеята за единия домейн да се споделя полезна информация, която се намира трудно. А тази е за промоции. В момента предлагат крушки под два лева. Това ми хрумна, все отнякъде трябва да се почне.
 
И тази тема ли ще оспамиш :) Въобще от теб има ли нещо полезно или си както ти се изрази "класически трол". Масивен, стабилен класически трол. Струва, ми се, че си в заблуда от която се гордееш. Като не можеш креативно, може деструктивно.
Страхотен автопортрет си направи. Търси си работа, че да връщаш кредита.
 
Страхотен автопортрет си направи. Търси си работа, че да връщаш кредита.
Съдбата си знае работата, оригинаничене с клишета.
 
@Blinky това защо не е в кофата? :D
 
Лошото в твоя случай е, че и ЧСИ-то си знае работата.
Които не са техни. И ще трябва да ги върнат. Ще трябва да връщат не само надвзети парички, ами и нещо друго. Това не е публикация потенциално срещу въпросната ЧСИ, само, ще ви кажа, че на стената си в офиса беше закачила многозначително съобщение, че продава имот на Румен Радев. Съвпадение на имената, за което не може да я корим, но има много пропуски, много престъпвания на закона и действа на шуробаджанашкия принцип.
 
Последно редактирано:
Търся промоционална снежанка да намаже върха на елхата ми. Ако има, да свирка.
Нещеш ли 7 джуджета?
 
Тази малоумна тема ме подсети за един проект който исках да направя но не намерих съмишленици, иначе в България би било интересно и би вървяла идеята. Става въпрос за сайт, тип като английския hotukdeals.com с апликация чрез която хората могат да качват снимки на промоции или отстъпки които са видели по магазините или интернет разбира се , коментари и тнт.
 
Тази малоумна тема ме подсети за един проект който исках да направя но не намерих съмишленици, иначе в България би било интересно и би вървяла идеята. Става въпрос за сайт, тип като английския hotukdeals.com с апликация чрез която хората могат да качват снимки на промоции или отстъпки които са видели по магазините или интернет разбира се , коментари и тнт.
Broshura.bg не е ли подобен сайт. Но контента не е от потребителите, а фирмите плати ли за участие там. Идеята е наистина добра, да има такъв сайт. Имам приятел, който си работи в един супермаркет и следи както промоциите на совбсвения си обект, така и на конкурентните, за да си сравняват часовниците. Та той си ми праща. Но това е само в хранителния сектор. Ще е добре да има и в другите за всичко. Ще стане много добра идея, защото точно в тези години всеки гледа да спести някой лев.
 
Тази малоумна тема ме подсети за един проект който исках да направя но не намерих съмишленици, иначе в България би било интересно и би вървяла идеята. Става въпрос за сайт, тип като английския hotukdeals.com с апликация чрез която хората могат да качват снимки на промоции или отстъпки които са видели по магазините или интернет разбира се , коментари и тнт.

За такова нещо трябва фийд продукти от въпросните магазини + постоянни обновления, вижда ми се пълен hell за maintenance
 
Тази малоумна тема ме подсети за един проект който исках да направя но не намерих съмишленици, иначе в България би било интересно и би вървяла идеята. Става въпрос за сайт, тип като английския hotukdeals.com с апликация чрез която хората могат да качват снимки на промоции или отстъпки които са видели по магазините или интернет разбира се , коментари и тнт.
Колко бгмами можеш да докараш?
 
Не знам дали го осъзнаваш но това е толкова зарибяващо че веднъж като го научат хората, преди да си купят нещо първо там ще проверяват. Българина си е сметкаджия, нали знаеш :)
 
Колко бгмами можеш да докараш?
Ще ти дам идея, ако искаш бързи пари, правиш подобен сайт и от broshura.bg ще ти платят да го свалиш. Апък и всички сме свидетели, как само за 1 година твоите сайтове са на първите страници в гугъл, така че ... ;)
 

Горе