Промоция: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове 1000 фена - 10 лв. !!!

zerocool4

Banned
Рейтинг - 70%
7   3   0
Здравейте!

И аз реших да пусна една тема, за добавяне на реални български фенове във Фейсбук.

Специално за потребителите на predpriemach.com - добавяне на не-таргетирани, 100% реални, 100% български профили към фен страниците ви във Фейсбук!

Какви пакети се предлагат?

20 000 фена - 200 лв.
10 000 фена - 100 лв.
5 000 фена - 50 лв.
4 000 фена - 40 лв.
3 000 фена - 30 лв.
2 000 фена - 20 лв.
1 000 фена - 10лв
.

Какъв е метода за добавяне на феновете в страницата?
- Методите за добавяне на фенове са разрешените от фейсбук:
Чрез публикация и линк към страницата,чрез like box поставени на голям брой сайтове и приложения и с банер реклама насочена към страницата. Или с други думи всеки фен сам ще се добави на страницата ви.

Начини на плащане - Epay.bg/Банков/Еконт/PayPal, като за нови потребители или съмнителни за мен лица искам парите преди работа, за сериозни потребители плащането става след свършена работа.

За повече инфо - на ЛС или Skype: facebooklikess
 
От: Промоция: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове 1000 фена - 10 лв. !!!

Значи феновете не се добавят чрез clickjacking скрипт ? Така ли ? Ако наистина е така, го напиши някъде да се вижда, защото е важно да се знае!
 
От: Промоция: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове 1000 фена - 10 лв. !!!

Откривам сериозни прилики в текста ти с тази тема - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40810 :D


П.П. : Знам,че съм човек за пример,Но чак пък толкова да не можеш да свържеш 2-3 изречения ... :-o Червена ряпа за да ти дойде акъла малко :(
 
От: Промоция: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове 1000 фена - 10 лв. !!!

Даваш ли определени срокове за добавяне на фенове? Например, за какъв срок ще добавиш 5000 фена и как ще накараш за този срок точно толкова човека да харесат страницата?
 
От: Промоция: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове 1000 фена - 10 лв. !!!

up up up up up:)
 

Горе