Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
oferta.png


Абитуриентски балове 2015 г.


Реших да пусна една промоция "Last minute" ... За тези, които не са рекламирали до момента, а имат какво да продават.

Става дума за статии на тема Абитуриентски балове 2015 г., които ще публикувам в сайта си - inter-view.info. Условията са статиите да са над 300 думи, уникални, свързани с услуга (прически, лакове, гримове, солариуми), стоки, екскурзии, ваучери, ако искате и курсове за квалификация, най - важното е да бъдат по темата и да са интересно и грамотно написани. В инфографиката отгоре съм показал каква е идеята.

Статиите ще ги публикувам до 24 часа след като ми бъдат изпратени на stoineff @ gmail. com. Цената за публикация е 5 лв. в EPAY КИН -а ще го давам на ЛС. или на имейл. Желаещите да платят с PayPal ще трябва да заплатят 5$ ( не е дискриминация, заради таксите).

Получавате:



  • Статия с до два линка (Сайтът е с ПР 3 и с около 2000 уникални дневно - 60 000 месечно)


  • Социални сигнали към статията в Twitter, G+, Facebook ( Над 100 000 фена)


  • Релевантност (Ще създам специална категория за абитуриентски балове 2015)


  • Ниска цена.


  • Бързо индексиране на статията.



  • Линковете остават вечно в нея.



  • След абитуриентските статиите ще дават допълнителна тежест за вашия бранд.


  • Ако си напишете добре и интересно статията може да имате и директни клиенти и продажби


За допълнителни въпроси пишете в темата.
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Това не го бях обявил, но първата статия я публикувах безплатно http://www.inter-view.info/2015/03/za-abiturientskite-balove-2015.html

Поздрави за всички, креативни и предприемчиви млади хора, които мислят различно.
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Уточнение. Най - добре е статиите, които ги пускаме да са до края на април, че после едва ли ще имат много ефект
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

За екскурзиите и почивките тотално ли е закъсняла темата - до тук няма нито едно запитване в сферата?
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Много коректен колега, препоръчвам !

И с колегата е удоволствие да се работи. Благодаря, за отзива :)
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Ще свършат абитуриентките вие докато се наканите. (Няма грешка в абитуриентките )
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Някои от статиите въпреки че са публикувани от 3 дни имат добро класиране и органичен трафик, не искам да давам умишлено канкретни примери, но мисля, че който пропусне промоцията само ще загуби... :)
 
Последно редактирано:
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Само при мен ли сайтат вече излиза на първа страница: Абитуриентски бал 2015
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

За трима ранобудни happy hour от сега до 11ч. и 11 мин. Ще публикувам в "Интервю" напълно безплатно - уникална статия с над 300 думи - с до два линка в нея на ТЕМА: Абитуриенски бал 2015. Рекламирате на воля :). Заявки само в темата. Статиите пращайте на мейла от първия пост.
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Супер е промоцията! Давайте смело, аз искам още такива! :)
 
От: Промоция: За абитуриентските балове и закъснели предприемачи

Супер е промоцията! Давайте смело, аз искам още такива! :)

Ще има ... :)
 

Горе