Промоция! Фейсбук страница

Hristoo

New Member
Страницата е нова и доста развита! Може да е използвате за бизнес или за всякакви цели! Може да й промените името, както вие си искате! Цената е 30лв. по еконт! За контакт, пишете!
102685056_1_800x600_promotsiya-feysbuk-stranitsa-gr-plovdiv_rev001.jpg
102685056_2_800x600_promotsiya-feysbuk-stranitsa-snimki_rev001.jpg
102685056_3_800x600_promotsiya-feysbuk-stranitsa-drugi_rev001.jpg
102685056_4_800x600_promotsiya-feysbuk-stranitsa-uslugi_rev001.jpg
102685056_5_800x600_promotsiya-feysbuk-stranitsa-oblast-plovdiv_rev001.jpg
 
нещо не ми се връзва с лайковете нова сраница по 200лаика праи на някоя снимка пише14 говорещи
колко пари и търсиш
 
@Blinky явно е доста зает с рождения си ден. :p
 
имам интерес към страницата ако е още актуална офертата ми пиши
 
Мне е, в кофата е темата. :) Което само по себе си говори, че не е ОК да се заобикалят правилата на форума. ;)

Това, че темата е преместена в кофата нищо не означава - темата си стои, вижда се от всички и автора на темата пак може да си я изтъргува, както в конкретния случай. А всъщност и правиш услуга на автора на темата като я преместваш в кофата и така той по-бързо я продава. За това подобни теми, които нарушават правилата трябва да се изтриват, а не "преместват".
 
в кофата е темата
Я вземи изтрий този раздел и направи нов - Как да сме тарикати и да печелим с помощта на Банко.
Съвсем го осра този форум, дееба!
 
Я вземи изтрий този раздел и направи нов - Как да сме тарикати и да печелим с помощта на Банко.
Съвсем го осра този форум, дееба!
В смисъл.....? И как по-точно печели като е тук? Да, темата е онлайн като първо предупреждение, което се надявам да е станало ясно. Следващите се трият. А търгуване с потребители, на които темите им са в кофата си е изцяло риска за купувача, според мен. Бате, най ме кефи като някои се мислят за безгрешни....:)
 
Ти си за български управник - докато е депутат, пише закони; като стане министър, ги нарушава.
 

Горе