Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Още по снимките си личи какъв е боклук е тоя мишок. Нещо не мога да се навивия да го купя... Но евалла, че споделяш (макар и афф).

Цената е 7$ заради промоцията е толкова евтина!
Е за 0.90$ квот и да е?
Пък и да пробвам афилейта,(който едва ли ще ми донесе нещо на такава сума,а дори и не съм го разглеждал,просто видях че има такъв).
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Защо не махате отметката на застраховката(insurance),която е сложена по подразбиране там се набутвате с около 1$.

Защото много често ми се губят нещата по пощите..
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

За батериите съм намерил отдавна решение - презареждаеми батерии с зарядно... върши чудесна работа.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Аз не си поръчах, просто не ми трябва безжична мишка ако ще и да е $0.01
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Четох много лоши коментари за тях... Харесах си няколко неща, които тук щях да платя 100лв, а там 40лв(със застраховка), обаче като прочетох куп лоши коментари за тях, реших, че няма смисъл да се набутвам. Ще видя първо мишката като пристигне и тогава останалото.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Четох много лоши коментари за тях... Харесах си няколко неща, които тук щях да платя 100лв, а там 40лв(със застраховка), обаче като прочетох куп лоши коментари за тях, реших, че няма смисъл да се набутвам. Ще видя първо мишката като пристигне и тогава останалото.

Все пак са китайски и всеки знае за качеството на техните продукти,но пък го компенсират с цената,а доколко излиза сметката - е , всеки сам си преценя.
Няколко неща съм си взимал от тях и процентно - 30% стават.
Дано мишока да влезе в тия проценти.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Ебати филма за една мишка. Същите мишоци им лепят лого и ги купувате по 30 лв от магазините за компютри ама не са китайски :lol:
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Айде бе сега като имам една мишка за $3 китайска на 4 години не е мръднала.Всичко е китайско това е ясно.Къде не съм метнал $1.89.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Айде вече мишока е $9
Честито на печелившите :D

Аз ще я използвам от леглото евентуално като ми свърши филма да угася лаптопа и направо да заспивам без да се разсънвам допълнително :lol:
 
От: От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Айде вече мишока е $9
Честито на печелившите :D

Аз ще я използвам от леглото евентуално като ми свърши филма да угася лаптопа и направо да заспивам без да се разсънвам допълнително :lol:

Моя лаптоп си има дистанционно за тази цел :p
 
От: От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Моя лаптоп си има дистанционно за тази цел :p

Е сега ти си модерен :p Аз с чехли го замерях да затворя капака ама не винаги се получава :D
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Все пак са китайски и всеки знае за качеството на техните продукти,но пък го компенсират с цената,а доколко излиза сметката - е , всеки сам си преценя.
Няколко неща съм си взимал от тях и процентно - 30% стават.
Дано мишока да влезе в тия проценти.

Говоря за това, че не изпращат продукти, а не че не са работещи. Взимат парите на много хора и след това нищо, когато ги търсиш няма никакъв отговор. Поне така пише в интернет.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Говоря за това, че не изпращат продукти, а не че не са работещи. Взимат парите на много хора и след това нищо, когато ги търсиш няма никакъв отговор. Поне така пише в интернет.

До сега не съм имал подобен проблем от 2-3 години насам си купувам боклуци,но е напълно възможно някой покупка да не пристигне,само като знам нашите Български Пощи колко са оправни и чевръсти.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Аз също поръчах ,
иначе до сега един единствен път ми дойде една помпа за колата с пукнато стъкло.Тя си работи но аз я снимах и им изпратих снимката и те ми пратиха втора безплатно :) Това става въпрос за dx-a
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Говоря за това, че не изпращат продукти, а не че не са работещи. Взимат парите на много хора и след това нищо, когато ги търсиш няма никакъв отговор. Поне така пише в интернет.

Пращат си ги те. Проблема е тук в БГ пощи
 
Е батериите ли са ви проблем? Купувате си едно зарядно в комплект с батерии и си карате работата!
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Пращат те, даже и документ могат да ти покажат. Те разчитат на оборот, не да прекарат някое друго българче.
 

Горе