Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Имам такава и е пълен боклук, много е плоска и неудобна. Ако някой я иска му я пускам по еконта
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Имам такава и е пълен боклук, много е плоска и неудобна. Ако някой я иска му я пускам по еконта

Блудния син се завърна :p
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

За 4$ я има,който иска все още:



За съжаление няма Пейпал ,може да се плати с карта или Уебмъни.
Уебмъни може да получите за секунди на кештерминал http://cashterminal.eu , като предварително трябва да сте си създали акаунт в http://webmoney.ru
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

И при мен така!
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Моята утре трябва да дойде, обаче още пише в Процес на изпращане :D

Може би ти пише:

Estimated shipping dateMay 29, 2014

И при мен е така. И като прочета от въпросчето до процесинг разбирам, че на 29 ще го изпратят и от там нататък вече ще се лашка по пощите. Което е крайно некоректно 10 дни да не го пускат за изпращане, но така излиза... ДОбре че не купувам нещо на редовни цени от тях. Изглеждат много мудни. В eBay ги пускат на същия ден. Явно не е много трудно.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Може би ти пише:



И при мен е така. И като прочета от въпросчето до процесинг разбирам, че на 29 ще го изпратят и от там нататък вече ще се лашка по пощите. Което е крайно некоректно 10 дни да не го пускат за изпращане, но така излиза... ДОбре че не купувам нещо на редовни цени от тях. Изглеждат много мудни. В eBay ги пускат на същия ден. Явно не е много трудно.

Явно, да. Добре, че сме платили едва 3-4лв. Не им завиждам на клиентите на редовните цени...
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

E, Вие сте добре, моята от 19 все още е в "Processing".
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Сайтовете от типа на Dx нямат наличност, това са продукти на дадени продавачи, те пращат стоката до dx и от там те ви я пращат, но ако поръчате различни артикули от различни продавачи минават няколко дни докато ги съберат при тях и изпратят на вас.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Моята още е PRocesing... много мудна работа баси.... да ти убие кефа дето си купил нещо на промоция :(
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

И моята потегли. Лек път и желая. А на вас тракинг кодовете работят ли ви, защото при моя дава, че не е намерена такава поръчка.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

И моята потегли. Лек път и желая. А на вас тракинг кодовете работят ли ви, защото при моя дава, че не е намерена такава поръчка.

Да, безаварийно да пътуват. Моят код също не работи. Явно още bpost не са ги получили :D
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Момчета и аз поръчах, моля да кажете като Ви пристигне за да очаквам и аз!
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Може би ти пише:



И при мен е така. И като прочета от въпросчето до процесинг разбирам, че на 29 ще го изпратят и от там нататък вече ще се лашка по пощите. Което е крайно некоректно 10 дни да не го пускат за изпращане, но така излиза... ДОбре че не купувам нещо на редовни цени от тях. Изглеждат много мудни. В eBay ги пускат на същия ден. Явно не е много трудно.



Малко по различно е. За да могат да ти изпрата някаква простотия на цена под 1 $ с безплатна доставка трябва да съберта определени борйки за палета, кащона, контейнера и т.н. Пускат ги когаот са се събрали ХХХ броя и пристигат в дадено депо, тама е същата сценка.

Хем не искате да платите нормлана цена 15-25 лв в БГ и доставка до 24 часа, хем ревете като е безплатна как се бавело......
 

Горе