Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Много коректен, само реални фенове вкара мисля да поръчам пак.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Актуална ли е промоцийката?
ако да, искам една
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Да, актуална е...
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Отново безупречно изпълнение, без колебание препоръчвам колегата. Добави ми феновете - реални хора са, цъкат, лайкват и т.н. Не повече от 15-20 се отказаха (от 3000), което е отлично в сравнение с други подобни услуги.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Възползвах се от промоцията на mihluzin, получих реални 3000 фена, разтеглени във времето (както го бях помолил). Момчето започна работа веднага и приключи навреме, просто няма какво повече да се желае. Мога само да го препоръчам и мисля да се възползвам пак от услугите му.
Поздрави!
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Ъпппппппппппппппппппппппппппп
 
Последно редактирано:
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Ъпппппппппппппппппппппп
 
Последно редактирано:
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Aми напиши го същото в първия пост..
не всеки чете цялата тема...

Да, прав си, не бях се замислял за това.......
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Така, както си и мислех. Феновете си пристигат както пише, но това не са реални (разибрай активни) фенове. Стоят само като украшение. Колкото и да е, става въпрос за ентъртейнмънт страница, така че от 3000 фена поне 1 харесване да няма не е реално. И публикациите достигат до 150-200 човека. Това са моите наблюдения.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Така, както си и мислех. Феновете си пристигат както пише, но това не са реални (разибрай активни) фенове. Стоят само като украшение. Колкото и да е, става въпрос за ентъртейнмънт страница, така че от 3000 фена поне 1 харесване да няма не е реално. И публикациите достигат до 150-200 човека. Това са моите наблюдения.

Странно. При мен лайкват и шерват, дори са се увеличили. А точно тая страница другаде не съм промотирал. Въпроса беше да има някаква бройка вътре, ама те си цъкат...
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Така, както си и мислех. Феновете си пристигат както пише, но това не са реални (разибрай активни) фенове. Стоят само като украшение. Колкото и да е, става въпрос за ентъртейнмънт страница, така че от 3000 фена поне 1 харесване да няма не е реално. И публикациите достигат до 150-200 човека. Това са моите наблюдения.

Феновете са напълно реални хора - ако това, което казваш е така, значи управлението на страницата ти е под всякаква критика....
За коя страница става въпрос - прати ми линк да я видя, защото ти си първия, който се оплаква от подобно нещо....
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Промоцията отново е активна - 3000 фена за 50 лева.
За контакти - на ЛС или в скайп: mihluzin87
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Ъп на темата.........
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Може би се дължи на факта, че страницата беше нова - тоест от 0 фена стана на 3000. При страници с предишни фенове е трудно да се каже дали новите харесват. Страницата е на сайта avenue bg - наистина тотално нулева активност от тези 3к фенове.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Изинявай - не знам според теб както значи активност, но като гледам последните 20 публикации - има си харесвания, споделяния, като някои дори има по 20 споделяния....
Пич, това са 3000 фена, а не 30 000. Какво повече искаш????
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

@ Firefly така само с линкове към сайта малко тегава история да чакаш да ти живне активността. Малко разнообразие няма да е излишно. :)
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

20 споделяния при 3000 фена си е супер активност ;)
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Аз ще грабна още една промоцийка :)
 

Горе