Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Mihluzin ще има ли скоро някоя по голяма промоция интересуват ме около 10 000 фена
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Пиши ми на ЛС и ще се разберем...
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Страхотна е офертата. Можем да работим заедно, но на по-късен етап. Успех
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Изинявай - не знам според теб както значи активност, но като гледам последните 20 публикации - има си харесвания, споделяния, като някои дори има по 20 споделяния....
Пич, това са 3000 фена, а не 30 000. Какво повече искаш????

Тези със сподеянията идват от рекламата, която пускам в друга голяма моя страница. Публикациите, които не пускам другаде, не получават абсолютно нищо и достигат до около 150 човека от тези 3000. Знам, че е нормално да е до някакъв процент, но ми се вижда малко. Не ме разбирай погрешно, просто споделям това, което съм видял от услугата точно при тази страница. Ако при другите няма такива проблеми, здраве да е - аз просто ще си имам едно на ум за в бъдеще.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Тези със сподеянията идват от рекламата, която пускам в друга голяма моя страница. Публикациите, които не пускам другаде, не получават абсолютно нищо и достигат до около 150 човека от тези 3000. Знам, че е нормално да е до някакъв процент, но ми се вижда малко. Не ме разбирай погрешно, просто споделям това, което съм видял от услугата точно при тази страница. Ако при другите няма такива проблеми, здраве да е - аз просто ще си имам едно на ум за в бъдеще.

Имайки предвид тематиката - нормално е. Пусни една снимка и ще видиш че ще я видят около 300 - 500 от 3000 което е съвсем нормална активност за такава страница.
Предполагам знаеш, че обикновените линкове имат най-малка активност и стигат до най- малко хора...
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Тези със сподеянията идват от рекламата, която пускам в друга голяма моя страница. Публикациите, които не пускам другаде, не получават абсолютно нищо и достигат до около 150 човека от тези 3000. Знам, че е нормално да е до някакъв процент, но ми се вижда малко. Не ме разбирай погрешно, просто споделям това, което съм видял от услугата точно при тази страница. Ако при другите няма такива проблеми, здраве да е - аз просто ще си имам едно на ум за в бъдеще.

Преди да имате претенции първо се запознайте как работи фейсбук и до колко процента достига всичко. За всяко нещо процента е отделен, като с най висок % в момента е текста(в него може да има линкове, най добре съкратени през програма), след това са снимките, след тях директния линк и на последно място видео.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Възможно ли е да се добавят 1500 човека за 25лв. или офертата е конкретна.
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Възможно ли е да се добавят 1500 човека за 25лв. или офертата е конкретна.
Офертата е конкретна...
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Ъп на темата......
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Писах ти лично и се записвам за темата...
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Възможно ли е да се добавят 1500 човека за 25лв. или офертата е конкретна.

Внимателно с този потребител reconnect. Заплатил съм за акаунт във ФБ който все още не ми е предаден от негова страна поне до момента !
 
От: Промоция: 3000 фена във ФБ за 50 лева!

Внимателно с този потребител reconnect. Заплатил съм за акаунт във ФБ който все още не ми е предаден от негова страна поне до момента !

Не си спомням дали ми е поръчал....
 

Горе