Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Ако прочетеш темата от началото ще разбереш, че всичко е обяснено подробно, ясно и точно - няколко пъти, така че коментари от рода на "Къде ги добавяш" са абсолютен спам! Още повече, че DonMakaveli не за пръв път спами по мои теми...
Добавянето ЕСТЕСТВЕНО че става в страницата, която посочиш...
Както и да е... не желая повече спам по темата.

Така не се прави бизнес. В случая аз съм ти потенциален клиент.

И ако внимателно погледнем твоя първи пост, в който според теб всичко е обяснено какво виждаме... ''Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв'' . но във Фейсбук има и групи, има и страници. Ти в група може да ДОБАВЯШ 4000 фена, но в страницата само ще ги ПОКАНИШ, а друг е въпроса дали те ще харесат страницата.. И тогава не ми смятай 4 стотинки на фен... Но за какво ли ти писах в темата, господин новината.нет...

Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв. 100% истински активни профили. Ако искате таргетирани фенове - 4 ст.на фен. За повече подробности - пишете ми на ЛС.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Ти си баш спамър, не потенциален клиент. Има достатъчно мнения, в които се вижда, че става въпрос за страници. Ако искаш ще ти ги цитирам.

Както и да е, приемаме, че не разбираш и аз греша, че те нападам. Обяснявам: Фенове в група не се добавят, групата има членове, фен страниците имат фенове. Можеш да добавиш членове в групата, така е, но:

Това не е вярно
но в страницата само ще ги ПОКАНИШ, а друг е въпроса дали те ще харесат страницата..

Даваш страница и получаваш сигурни харесвания на страницата си - това е офертата.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Аз също съм ползвал услугата на колегата и мога да кажа, че е супер точен, коректен, работи се лесно и винаги е готов да даде повече от себе си от това, което сте поръчали и да направи компромис - така се прави бизнес!
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

в крайна сметка някой отнесе ли последното промоционално пакетче?
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

в крайна сметка някой отнесе ли последното промоционално пакетче?

Все още не....
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Отново промоцийка за уикенда - 6000 фена за 120 лв.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

И още една промоция за уикенда - 20 000 фена - 250 лв.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Доста от участниците във форума могат само да се учат от mihluzin относно отношението към работата. Той е достатъчно гъвкав, а това е пътя към успешен бизнес. Всеки, който е работил с него знае какво имам предвид. А за цени и срокове... без коментар
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Доста от участниците във форума могат само да се учат от mihluzin относно отношението към работата. Той е достатъчно гъвкав, а това е пътя към успешен бизнес. Всеки, който е работил с него знае какво имам предвид. А за цени и срокове... без коментар
Абсолютно съм съгласна. Един от най-точните хора във форума!!!
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Все още не....

Опаааа отговорил си. аз писах на друго място, че не си. Нещо не можем да се намерим по тия теми :) Ще ти пиша на лично за условията
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Ок, няма проблем :)
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Интересувам се от реклама във фейсбук страници. Пиши ми ако предлагаш такива услуги
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Има още свободни пакети - 50 000 фена - 500 лв.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Не мисля, че е хубаво да се премахват лошите коментари за въпросния човек, който предлага тази услуга!
Пак казвам държанието му е ужасно и доста високомерно! И хабер си няма от това как да се отнася с клиенти. Поради тази причина се съмнявам и в точността му. Затова внимавайте и вие преди да му изпратите цялата сума пари, която иска!
Нека има нормални, любезни хора които искат да правят бизнес и да взимат парите ни!
Ако изтриете още веднъж коментара ми ще ме подразните още повече, а след това антирекламата ще я засиля!!!!
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Не мисля, че е хубаво да се премахват лошите коментари за въпросния човек, който предлага тази услуга!
Пак казвам държанието му е ужасно и доста високомерно! И хабер си няма от това как да се отнася с клиенти. Поради тази причина се съмнявам и в точността му. Затова внимавайте и вие преди да му изпратите цялата сума пари, която иска!
Нека има нормални, любезни хора които искат да правят бизнес и да взимат парите ни!
Ако изтриете още веднъж коментара ми ще ме подразните още повече, а след това антирекламата ще я засиля!!!!

Някакви доказателства имаш ли или си тролиш за спорта?
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Аз пък мисля, че "лошите коментари" трябва да се базират на факти, а не на анонимни доноси. Всички от форума сме доволни от тоя човек, само ти дойде от майна си райна и се оплакваш. Тъп и упорит трол.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Ами аз предупреждавам, който иска вярва, който не иска- се набутва, трови нерви и т.н.
Който е доволен си пусна хубав коментар, аз не съм тръгнал да го стопирам, аз просто не съм доволен и си пускам оплакването ми и това е! Не задължавам никои с моят коментар, ако искате вярвайте и бъдете предпазливи, при даването на сумата предварително....
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Аз пък мисля, че "лошите коментари" трябва да се базират на факти, а не на анонимни доноси. Всички от форума сме доволни от тоя човек, само ти дойде от майна си райна и се оплакваш. Тъп и упорит трол.

Ти защо не кажеш на хората от форума каква е връзката ти с онази надувалка, дето се мисли за гурото на фейсбук-а?
Ами само след всеки коментар го защитаваш, повече от форумска ви е работата....Тъп трол наричай баща си, ясно?
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Кой си ти, че да ми даваш наклон на уя какво да правя и на кой какво да обяснявам? Защитавам го, както бих защитил всеки друг коректен търговец във форума и защото ми е писнало от тролове, като теб, които сипят обвинения без да дават доказателства.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Аз, като ползвател на услугата и платил предварително, заявявам, че цитирания по-долу е ТРОЛ и лъжец. Услугата е перфектна. Препоръчвам горещо.

Ами аз предупреждавам, който иска вярва, който не иска- се набутва, трови нерви и т.н.
Който е доволен си пусна хубав коментар, аз не съм тръгнал да го стопирам, аз просто не съм доволен и си пускам оплакването ми и това е! Не задължавам никои с моят коментар, ако искате вярвайте и бъдете предпазливи, при даването на сумата предварително....
 

Горе