Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

reklama-olympiyk.jpg
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Днес до 24 часа, приемам последни поръчки за тази година. Ще се видим отново през 2016 г. с останалите :)
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Темата е актуална. За 2016 г. отново банери, ФБ корици и т.н. на цените в първия пост
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

uslugi-stoineff.png

Малко е разхвърляна темата и затова малко да я подредя... Все пак е хаос... тотален.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Писах един малко въздълъг мейл :) Ще очаквам включване. Може и по тела да се чуем, или както на теб ти е удобно.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Цените са актуални. За допълнителни услуги и различни дизайни от тези в темата пишете на ЛС, или на мейла.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Възползвах се от услугите на @stoineff и съм много доволен. Първоначално исках едно-две неща, но като видях как добре се получават, поисках и други работи. Имам чувството, че Stoineff знаеше много добре, какво ми трябва и уцели десятката. Определено е удоволствие да работя с него и препоръчвам услугите му на всички.

Абе тва е, какво да кажа повече. Евала :)
 
От: От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Възползвах се от услугите на @stoineff и съм много доволен. Първоначално исках едно-две неща, но като видях как добре се получават, поисках и други работи. Имам чувството, че Stoineff знаеше много добре, какво ми трябва и уцели десятката. Определено е удоволствие да работя с него и препоръчвам услугите му на всички.

Абе тва е, какво да кажа повече. Евала :)

Благодаря за ревюто :) и се радвам, че си доволен до тук от нещата. За мен също е удоволствие, когато хората, с които работя са доволни. Пожелавам и много успехи в бизнеса!
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Още няколко завършени проекта. Няма да ги споделям, защото не съм взимал разрешение от хората, за които ги правих, но след празниците съм отново на разположение.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Здравейте stoineff,

Обръщам се към вас за това какво търся "горе-долу".
Виждам,че има много доволни клиенти от вас и правите уебсайтове,лога и т.н.
Та мисълта ми беше,че искам да направя онлайн магазин и дали вие бихте могли да ми помогнете в разработването му,тъй като си мислех да правя сам в wordpress,но нямам нужните познания,/само основни такива/а още повече все още нямам разработен бизнес/дори и работещ такъв/.Мисълта ми е ако може да ми дадете ваш телефон или адрес,за да дойда и да поговорим и да ви обясня какво искам и да допълним и доразвием нещата,които ми се иска да правя.

Поздрави!
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Здравейте stoineff,

Обръщам се към вас за това какво търся "горе-долу".
Виждам,че има много доволни клиенти от вас и правите уебсайтове,лога и т.н.
Та мисълта ми беше,че искам да направя онлайн магазин и дали вие бихте могли да ми помогнете в разработването му,тъй като си мислех да правя сам в wordpress,но нямам нужните познания,/само основни такива/а още повече все още нямам разработен бизнес/дори и работещ такъв/.Мисълта ми е ако може да ми дадете ваш телефон или адрес,за да дойда и да поговорим и да ви обясня какво искам и да допълним и доразвием нещата,които ми се иска да правя.

Поздрави!

Изпратил съм телефон си на имейла, за да се чуем.
 

Горе