Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

И моите!!! Направо почна да ми писва, не стига от суматите рестрикции и глупости и по сума и пари за хостинг и това, аз от де да съм сигурен сега че няма да имам проблеми с гошо.
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Суперхостинг: "Здравейте приятели,

В момента има технически проблем с интернет съврзаността към опорен доставчик към дейта центъра. Колегите работят по отстраняването му и очакваме съвсем скоро всичко да работи коректно.

Извиняваме се за причиненото неудобство!"

Повод за безпокойство няма.
 
От: От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Звънях, но кел файда ние се мъчим и борим като луди, сега ще скочат пак съобщения и спадове в гугъл, щото ботя нямал достъп до сайта а иначе ме лупкат по 35.75 на месец...
Суперхостинг: "Здравейте приятели,

В момента има технически проблем с интернет съврзаността към опорен доставчик към дейта центъра. Колегите работят по отстраняването му и очакваме съвсем скоро всичко да работи коректно.

Извиняваме се за причиненото неудобство!"
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

дам и моя е ок.
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Отново не зареждат.... Май проблемът им е сериозен...
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Прекаляват...
 
От: От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Е нали имат поне 2-ма доставчика? Или са на нет от кабелната? Няма логика пак да минават с тоя номер просто.
Суперхостинг: "Здравейте приятели,

В момента има технически проблем с интернет съврзаността към опорен доставчик към дейта центъра. Колегите работят по отстраняването му и очакваме съвсем скоро всичко да работи коректно.

Извиняваме се за причиненото неудобство!"

Повод за безпокойство няма.
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Работата е там, че това може да се случва и още много пъти докато си почиваме или не сме и пред компа, ние губим, а те ни налагат яко файлове, времена и глупости, май ще си местя всичко до моя човек...
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

@uni-web - еми премести се някъде другаде като не ти изнася.

Какво да направят като им е прекъснал основния интернет? Да, ще има прекъсване докато рутнат всичко през бекъпа. Гугъл му е през отвеса за таймаута на твоите сайтове... Ако искаш специално ще им пиша писмо на Гугъл да им кажа, че проблема не е у тебе и да не ти барат ранкинга на тая база, искаш? :)

Освен сайтовете и SMTPто им беше долу, чаках мейл, контрагента го изпратил, върнало му демона, вика "кво става пич?! Everything is wrong with your mail address.

Please check ;)" :D :D :D
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

О моля те премести се при кулайса и да оревеш света заради кеша и файърлоа
Работата е там, че това може да се случва и още много пъти докато си почиваме или не сме и пред компа, ние губим, а те ни налагат яко файлове, времена и глупости, май ще си местя всичко до моя човек...
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Колкото и да го уважавам няма да го направя, има друг човек който подкрепям, а и кула надали ще ми се разсърди за това. Въпроса беше принципен, не виждам защо ми скачате.
О моля те премести се при кулайса и да оревеш света заради кеша и файърлоа
 
От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Никой не ти скача, но просто това че им е спрял нета няма нищо общо с това какви ограничения имат и това, че ти си се съгласил с тях при покупката на хостинга.
 
От: От: Промо кодове СУПЕРХОСТИНГ

Ще пуснат другия, как може малки фирми да имат резервни, а те да нямат???
@uni-web - еми премести се някъде другаде като не ти изнася.

Какво да направят като им е прекъснал основния интернет? Да, ще има прекъсване докато рутнат всичко през бекъпа. Гугъл му е през отвеса за таймаута на твоите сайтове... Ако искаш специално ще им пиша писмо на Гугъл да им кажа, че проблема не е у тебе и да не ти барат ранкинга на тая база, искаш? :)

Освен сайтовете и SMTPто им беше долу, чаках мейл, контрагента го изпратил, върнало му демона, вика "кво става пич?! Everything is wrong with your mail address.

Please check ;)" :D :D :D
 

Горе