Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

1000firmi

New Member
От началото на февруари излезе нов промо код за услугите на СуперХостинг.БГ
Промо кодът е валиден, както за нови клиенти, така и за подновяване на услугите.
Промо кодът е валиден за всички услуги на на компанията, което включва дори и домейните.
Отстъпката е -10% от всички поръчани или подновени услуги.

Промо кодът е: 1000firmi

По-късно през годината Superhosting.bg промениха политиката си и премахнаха отстъпките за подновяване, както и за домейни. Когато този код излезе на бял свят предлагаше тези услуги, сега вече са премахнати част от отстъпките за всички промокодове.
 
Последно редактирано:
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

От началото на февруари излезе нов промо код за услугите на СуперХостинг.БГ
Промо кодът е валиден, както за нови клиенти, така и за подновяване на услугите.
Промо кодът е валиден за всички услуги на на компанията, което включва дори и домейните.
Отстъпката е -10% от всички поръчани или подновени услуги.

Промо кодът е: 1000firmi


IT15 дава 15% отстъпка за хостинг а 1000firmi дава 10% отстъпка...
Въпрос: кой от двата дава най-добрата отстъпка за хост в СуперХостинг ???
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Нито един от двата не работи за реселър.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Нито един от двата не работи за реселър.

Прав си...по принцип тези промо кодове из нета не важат за VPS и реселъри...

Кодове за VPS и реселъри се предлагат само от големи фирми който се занимават с тези дейности или предлагат тези услуги. Лично аз не съм виждал из нета промо код за VPS и реселъри за Суперхостинг, ако някой има подобен код да го постне тук...
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

IT15 дава 15% отстъпка за хостинг а 1000firmi дава 10% отстъпка...
Въпрос: кой от двата дава най-добрата отстъпка за хост в СуперХостинг ???

1000firmi дава 10% и за домейни, докато другият дава само 5%
Принципно при използване на промо кодове може да се разделя поръчката отделно за хостинг и отделно за домейните и така да бъдат най-полезни на потребителите :)
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

1000firmi дава 10% и за домейни, докато другият дава само 5%
Принципно при използване на промо кодове може да се разделя поръчката отделно за хостинг и отделно за домейните и така да бъдат най-полезни на потребителите :)

Колега, лично аз съм използвал над 5 пъти SUPERPROMO10 за подновяване и закупуване на домейни и винаги ми е давал 10%...Някой беше писал че и за трансфер на домейн този код е дал 10% отстъпка.
Провери преди това кодовете и тогава плювай по другите....разбрахме че 1000firmi е твой код...но най-малкото не е коректно така да заблуждаваш хората...че ето вижте, моят код дава всичко а другите....
След тези твой мнения даже твоят код и 20% отстъпка да дава... лично аз ще продължа да ползвам другите кодове само защото непостъпваш коректно спрямо другите...то и от червените ти репове се вижда че си сгазил лука и на други места.

Без лоши чуства от моя страна е този пост.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Прав си...по принцип тези промо кодове из нета не важат за VPS и реселъри...

Кодове за VPS и реселъри се предлагат само от големи фирми който се занимават с тези дейности или предлагат тези услуги. Лично аз не съм виждал из нета промо код за VPS и реселъри за Суперхостинг, ако някой има подобен код да го постне тук...

Писах и в друга тема. Ето:
SuperHosting
-55%
Промо Код:
superonline
Валиден до 31 март 2012г.

* за хостинг план СуперПро и СуперХостинг при поръчка за 12 или 24 месеца
* за всички Reseller хостинг планове за 12 или 24 месеца
* за всички VPS хостинг планове за 6, 12 или 24 месеца
 
От: От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Писах и в друга тема. Ето:


Ставаше въпрос за домейн...този код superonline нестава за домейни...

Ти пробвал ли си този код...гледах в другата тема че едни пишат че кода не работи, други че работи:) ???
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Отговора ми беше към wood относно кодове за VPS и реселъри. Явно сме писали едновременно. Кода работи - проверено, но за нови регистрации, което не пречи да се вземе нов и нещата да се прехвърлят. Нито в тази, нито в другата тема съм писъл, че кода важи за домейн. Напротив, в трета тема съм потвърдил за SUPERPROMO10, че работи.
Извинявам се на автора на темата за офтопика.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Здравейте, намерих промо кодове за Суперхостинг, които са работещи!!

-Промо код: studio - с отстъпка от 10 %
-Промо код: studio2 - с отстъпка 12 %

Важът за домейни и хостинги, както за нови така и за подновяване.
Незнам защо са 2 и с различна отстъпка?!? Аз ползвах този с 12% :)))
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Здравейте, намерих промо кодове за Суперхостинг, които са работещи!!

-Промо код: studio - с отстъпка от 10 %
-Промо код: studio2 - с отстъпка 12 %

Важът за домейни и хостинги, както за нови така и за подновяване.
Незнам защо са 2 и с различна отстъпка?!? Аз ползвах този с 12% :)))


Ехххх, какво лошо има в това да си признаеш че кодовете са твой :) . И тук във форума има кодове с по голяма отстъпка.
Ето ти отговор на твоят въпрос защо има разлика в процентите на отстъпка:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29901 , ама ти все пак знаеш този отговор.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Ако работи studio2 очевидно е по-добър.
А за хората, които решиха да се заяждат ще кажа, че за ползване на промо код при домейни няма комисионна, не съм пуснал темата заради афилиейта а заради отстъпката!
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Ако работи studio2 очевидно е по-добър.
А за хората, които решиха да се заяждат ще кажа, че за ползване на промо код при домейни няма комисионна, не съм пуснал темата заради афилиейта а заради отстъпката!


А аз на теб ще кажа...че за ползване и на промо код за домейн можеш да получаваш комисионна. Суперхостинг дава максимална отстъпка за домейн от 10%, ако вземеш домейн с промо код и той ти даде 5%...значи че собственика си е задал да получава останалите 5% за себе си.
За това аз за мойте кодове ясно съм написал. SUPERPROMO10 - 10% отстъпка за домейн и IT15 - до 15% отстъпка за хост. От първият код и стотинка не взимам.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Не знам за тези 5% но моя код си дава 10% и за мен няма нищоп при заявяване на домейни.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Пробвах studio2 за поръчка на нов домейн, но не ми даде отстъпка.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

До 1000firmi : Знаеш чудесно, че само за домейн няма да стане, това антиреклама ли е или "споделено негативно мнение". На всякъде в суперхостинг е написано, че отстъпките важат ако взимам нова услуга или подновяваш Домейн+хостинг за мин. 1 година. Нали все пак идеята на суперхостинг с тези промо кодове е да привлече нови клиенти!?!
Иначе има и промо код за подновяване само на домейн.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Къде е този промокод за подновяване на домейн,
е ми иска 19.75 лв. за орг домейн, а ми се вижда множко?
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Някой може ли да ми предостави промо код за отстъпка при подновяване на хостинг. Ще бъда много благодарен. Повечето промо кодове са за нови клиенти, а аз съм вече клиент от 3-4 години.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Някой може ли да ми предостави промо код за отстъпка при подновяване на хостинг. Ще бъда много благодарен. Повечето промо кодове са за нови клиенти, а аз съм вече клиент от 3-4 години.

До колкото съм запознат мисля че Суперхостинг нямат / не предлагат промо кодове за подновяване. Ако толкова държиш на отстъпка...вземи си един нов хостинг план с отстъпка и си прехвърли сайта на новият хост... цялата процедура ще ти отнеме има-няма 10-15 мин. зависи от сайта ти колко е голям.
 
От: Промо код за отстъпка при СуперХостинг.БГ

Разбира се, че има кодове за подновяване на хостинг. По-малките дори ги слагат в писмата, с които ти напомнят, че хостингът изтича. SUPER10 е за 10%.
 

Горе