Промо код за themeforest

traiki

Well-Known Member
Някой има ли такъв код, че искам да си закупя една темичка, а загледах в гугъл, че има доста такива, но вече са използвани или изтекли..
 
От: Промо код за themeforest

Няма кодове за Themeforest. Там няма опция за такива намаления. Пускат периодично пакети на ниски цени.
 
От: Промо код за themeforest

Пускат в лента горе някакви пакети от неща. Но лошото е че са с лиценз as is. Т.е. купуваш пакета в който има тая тема, оня слайдер, тоя модул, онея картинки и ако имаш проблем с тях се оправяш сам.
 
От: Промо код за themeforest

Няма промота за тиймфорест и кодекайон или поне аз не съм срещал такива. Хората там си продавам чисто и просто диг. продуктите, а Envato си папкат кинти като посредници:)
 
Да, като се замисли човек, си е една затворена отвсякъде бизнес система, от 2 елемента, които няма да си отрежат печалбите. :)

От 2 години пазарувам от тях, един келеф html тамплейт не съм видял да пускат промо. :) Ама и защо? Това не е като овърселнеш нещо и да дадеш промо или идва новата колекция и пускаш промо за старите неща. Иначе спокойно могат да пуснат някои морално старели дигитални продукта, но и това не правят. ;)
 
От: Промо код за themeforest

Проверявайте кодърите дали имат сайт. Няколко пъти съм купувал теми, на които съм попадал в Themeforest, а след това съм закупувал от сайта на кодъра с промо код или отстъпка.
 
От: Промо код за themeforest

Проверявайте кодърите дали имат сайт. Няколко пъти съм купувал теми, на които съм попадал в Themeforest, а след това съм закупувал от сайта на кодъра с промо код или отстъпка.

Това е твърде вероятно. Плъгини за трицифрена сума си струва да се погледнат сайтовете на девелопърите за намаление.
 
От: Промо код за themeforest

Трайки, пусни урл към темплейта, може пък някой да закупил същия и да ти шерне.
 

Горе