Промяна на Генбъкс темплейти

Crespo

New Member
От няколко дни съм инсталирал темплейт на ГБ на безплатен хостинг. Имам написани от мен статии но незнам как да ги сложа на сайта. И още един въпрос - с каква програма мога да сменям цветове и шрифтове.
Благодаря!
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

Имам блог в blogger.com на същата тема като в ГБ. Там също пиша статии и мисля да ги насочвам /евентуалните клиенти/ към ГБ, става ли? Ама искаше ми се и темплейта да го попроменя.
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

Щом имаш написани от теб статии наистина е по-добре да уордпрес блог и от там насочвай линквай към ГБ темплейта
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

само че за нов блог и линкваш с но фолоу гугъл май го мисли за спамърски ...
 
От: Re: Промяна на Генбъкс темплейти

линкваш с нофолоу към продуктовите сайтове и си нп

Бате, сигурен ли си за това?
В смисъл, ако наистина просто някой е платил на спам едитор, не би ли трябвало банването да става ръчно?
Понеже в такъв случай ако промотираме, го отнасяме независимо дали с нофолоу сме линкнали.
Може и аз нещо да не съм разбрал, но все пак. :)
 
Последно редактирано:
е станото е че някои излитат някои не затова преполагам че е платено и е докато ги открият блоговете които линкват с нофолоу са с по малка ветоятност да излетят поне така си мисля...
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

еми в блогспот един блог и ми казаха че е спамърски рекламирах продукти на гб и линквах с рел нофолоу обаче след 1-2 дни и казаха че ми е спамърски блога а имах 4 статии уникални... и най много 5-6 линка и 10 изображения
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

За да олекотя сайта си, ми се налага да променя големината на картинките (формат psd). Възможно ли е да направя това с Photoshop като използвам Image Size или има друг начин?
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

формат psd е за фотошопа, бате. огледай къде имаш такива и ги смени с gif-ове или jpg-та. Просто от формат psd се реже и оправя за хедъри, бутони и т.н. Хубаво е да бъде олекотен сайта, за да олеснява и потребителите, както и търсачките.:) Успехи. ;)
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

имаше една опция в фотошопа да сейвнеш изображението за web page. Нея използвай.
Успех
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

Привет ,
Нали знаете как са темплитите на ГБ има side.php от дясно ....
Искам да сложа и от ляво ,Какво да бутна в home.php за да се добави и от ляво страна side.php ....
Става въпрос за Care-hair.net
 
Последно редактирано:
От: Промяна на Генбъкс темплейти

вземи си пренапиши съдържанието ;)
 
От: Промяна на Генбъкс темплейти

Бате, нещо много ми зарежда? Само на мен ли? Имаш нещо много тежко на него. Иаз препоръчвам ако не е юник съдържанието - да се напише, поне на холма.
Мисля че отляво ще го направи така че текста на холма да се чете по тежко, а не трудно.:) Но лично мнение.

Иначе сайтчето е много добро. Много ми харесва - поразгледах го. Само едно последно съветче - адни едно силно заглавие преди ордер формичката. Някой друг бенефит за продукта:)

Сори, темата беше за менюто.:) Не мога да тик дам точен отговор тук.

Успехи.:)
 

Горе