Протестите в Турция

От: Протестите в Турция

5351_559430967431658_538362816_n.jpg
 
От: Протестите в Турция

Дори и на турците им писна от самите тях.
 
Последно редактирано:
От: Протестите в Турция

6744_533270053375073_447618564_n.png


Нощес Ердоган включи армията!
Осем военни машини са разположени на площад Меджидиекьой.
Геноцида се разраства.

Добавка: на снимката е жандармерията.

- ...какво мисли мъжът ти?...Допуска ли,че тези момчета ще се изправят срещу братята, сестрите, майките,бащите,че и бабите си,по волята на един психопат?
- Мъжа ми мълчи, каза само, че военните действат по заповед на парламента, а парламента е на Ердоган... Аз разчитам единствено на бордо баретите...
- Кои са "бордо баретите"?
- Специалните тайни части на армията.
 
Последно редактирано:
От: Протестите в Турция

Това важи и за нас:

7285_10151675487235519_211682883_n.jpg
 
От: От: Протестите в Турция

На тая баба, ако някой и бие 2 шамара ще се насере. Смешна работа.
Ти в къщи така ли правиш с "опозицията"?
 
От: Протестите в Турция

Боят изгражда.
 
От: Протестите в Турция

Човек и на 100 може да подкрепя една кауза. Е, добре е да го прави мирно, но като цяло няма мирни революции...
 
От: Протестите в Турция

Боя изгражда само съпротива.
 
От: Протестите в Турция

Лошото е когато съпротивата се превърне в се-протрива.
 
От: Протестите в Турция

поне търците и гърците знаят как да правят протести :)
 
Гърците не ми ги давай за пример. Те протестират, защото днеска са станали от леглото с левия крак, а не с десния.
 
От: Протестите в Турция

Айдън Байдунов ( Вискяра ) ги разбира турските работи. Не ги мислете, да се избиват, да правят каквото знаят.
 
От: Протестите в Турция

Протестите в Турция са толкова принципни и идеалистични, колкото не са нашите политици. Заслужават респект комшиите и се надявам каузата им, за която толкова усилено се борят да бъде успешно защитена. Ние не падаме по-долу, нещата стават все по-добре, уличния контрол мисля на този етап е най-ефективен.
 
От: Протестите в Турция

И аз им желая успех, така Турция от просперираща държава ще се превърне в либералн-демократична кочина, подобна на нашата. Ще спре турската икономическа и културна експанзия или поне ще се забави. Това е добре за нас.
 

Горе