Професионални статии

sibil19

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нова услуга!

Здравейте!
Принципно се занимавам с копирайтинг и, слава Богу, работя усилено, така че не точно писане на статии ще промотирам днес.

По-скоро, след като дълго наблюдавах ситуацията, ще се опитам да помогна за преодоляване на една вече страховита тенденция.
Проблемът с грамотно написаните материали е доста сериозен. Честно казано, трудно ми е да намеря в блогове и сайтове текст, в който няма правописни и стилистични грешки. Може да звучи дидактично и пресилено, но ми се струва, че е наша задача - на тези, които пълнят интернет с текстове за четене - да помогнем за по-добрата грамотност на децата си.
Затова предлагам услуга, която се надявам да ви хареса. Не съм сигурна, че ще има много възложители, но искам да пробвам.
Предлагам пълна корекция - граматична и стилистична - на вече готови текстове.

Цена: 5 лв. за 10 статии на български и 7 лв. за 10 статии на английски или руски

И тъй като услугата е нова, предлагам безплатна проба за всички желаещи - проверка на една статия.
 
От: Професионални статии

5 лева е цената на 1 статия ли? Каква е дължината на статията?
 
От: Професионални статии

Много интересна услуга. Очаквах някой да я предложи и ето, че се появи. Редно е всеки да понаучи родния си език и да бъде грамотен преди да се захване с каквато и да е работа. Успех!
 
От: Професионални статии

Включвам се и с оферта за писане на статии.

1 лв. - 100 думи.
От 700 думи нагоре цената си остава 7 лв.
За количества - отстъпки по договаряне.
При поръчка на повече от 10 статии - безплатна проверка на предхождащ контент.

В момента предлагам само писане на български и руски.
 

Горе