Професионално писане на статии, превод, добавяне

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички! Искам да ви предложа услугите си.

1. Професионално писане на статии - Работя като професионален писател от доста време (около 3 години ) имам части от статии който са публикувани в известни български списания. Пиша статии на български език на ВСЯКАКВИ ТЕМИ (компютри, интернет, маркетинг, СЕО, реклама, спорт и прочие) 100% УНИКАЛНИ, по желание на клиента мога да подбирам картини, графики и таблици. Имам възможност и за продължителна заетост. Разполагам с огромна книжна литература за допълнително обогатяване на статията. Цена за 500 думи 2,5 ЛВ. За големи количества ЗНАЧИТЕЛНИ ОТСТЪПКИ!


2 . Добавяне на сайтове в директории – имам също богат опит за чуждестранна фирма – категоризиране – описание – добавяне. Цена по договаряне!


Връзка с мен:

ЛС
Skype: avtorski_statii
Email: professional_copyright@abv.bg
 
Последно редактирано:
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Правиш твърде елементарни грешки за "професионален писател". Посочената цена също свидетелства, че не си такъв.
 
Последно редактирано:
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Щом така мислиш - хубаво. Доказал съм се доста според мен! Цената е толкова ниска, защото ми трябват странични доходи, а в тази криза едва ли някой би заплатил повече!
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Интересувам се от офертата. Би ли публикувал в темата част от твои статии или пък можеш да ми ги пратиш на лично.
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Съжелявам за неуместния въпрос, но би ли ми превел какво трябва да означава ника ти ?
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Писателят казва, че пише на български език - защо го тормозиш с въпроси за английски?

Очевидно е изтървал едно w в името си. Не че текстът на български език е цвете за мирисане, но за два лева и половина какво повече искаш?

Между другото форумът позволява да се пишат имена на кирилица (и аз не знаех когато се регистрирах).

За да потвърдя това направих един потребител тест ;)
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Писателят казва, че пише на български език - защо го тормозиш с въпроси за английски?

Очевидно е изтървал едно w в името си. Не че текстът на български език е цвете за мирисане, но за два лева и половина какво повече искаш?

Между другото форумът позволява да се пишат имена на кирилица.
"2. Изгодни цени за преводи" а и да е изтървал "w" се получава "wright"... както и да е, просто като се предлагат услуги, представянето им е от голямо значение. Успех за напред.
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Значи съм чел по диагоналната методика :)
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Незнам защо го нападнахте човека, но аз ви го препоръчвам. След обед ми написа 3 перфектни статии - без никакви грешки, хубав, стегнат текст, без двусмислици и т.н. и на отлична цена за тази работа :) От мен имаш едно голямо Благодаря! :D
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

С негово позволение:

"Всеки човек има нужда да се развесели в даден момент. Много хора, колкото и да са заети те намират време да прочетат някоя смешка в някой сайт
за вицове. Да прочетеш един виц е може би най-лесният начин да се усмихнеш. Всеки човек може да оприличи себе си в тези кратки творения. Всеки
виц има душа и именно тя ни кара да сме щастливи и удовлетворени от прочетеното. Разбира се има и такива, в които не можем да намерим точно
тази магия."

Поръчах му да напише дефиниция за "вицове" през неговата призма около 200 думи. Смятам се е справил по-добре от задоволително :).
 
От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Второто изречение е куцо.. може да се е справил задоволително, но не и добре... и е далеч от идеално :)
 
От: От: Професионално писане на статии, превод, добавяне

Щом така мислиш - хубаво. Доказал съм се доста според мен! Цената е толкова ниска, защото ми трябват странични доходи, а в тази криза едва ли някой би заплатил повече!

не става така, баце, може да си най-гениалният писател, ама в бизнеса се искат връзки! трябва да кажеш кого познаваш, кой те препоръчва, какво си правил...

като си се публикувал в известни списания - дай някъв скрийншот да се насладим, ние тука такова чудо не сме виждали отдавна ;)

а като се представиш като Пич (който е работил с Пичове) - и цената на статиите ти автоматично ще се покачи, нали разбираш?

примерно като отидеш на Слънчев Бряг и "ксероксите"(аз така им викам на местните творци) ти рисуват портрет за по 20-30 евро - а пробвай да купиш картина на Кинкейд (примерно) за 30 евро! а такива лафове, че си се доказал на себе си, можеш да повтаряш пак на себе си, като домашен аутотренинг, ама за пред хора не е сериозно ;)

нищо лошо нали - само акъл ти давам...
 

Горе