Търся: Професионално представяне на бизнес идея

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Професионално е ключовата дума. Трябва ми перфектно стилизирана презентация на моя бизнес идея за пред старт ъп агенция.
Ще включва поне:
"A summary profile of the business idea which should include the following:

· Brief personal profile, qualifications, experience, employment history
· An overview of the market in which the business will operate
· Current problems or issues that this project will help to solve
· Details of the range of equipment / machines that the business aims to develop
· In your view, the areas and types of support that you need"

Работи се в тясна връзка с мен в рамките на няколко дена до постигане на ПЕРФЕКТЕН резултат.
Моля предложения само от ОПИТНИ хора/фирми. Трябва ми за вчера:eek: Срок и цена на ЛС. UK пазара.
Благодаря. Препоръки и примерни проекти (без да се разкриват подробности) са желани, ако не и задължителни.

П.П. Ако искате да препоръчате някой - тук в коментари.

Благодаря за вниманието:(

П.П. К'во не им харесвате на парите ми?!? :eek:По банка или PayPal плащам, не миришат!:cool:
 
Последно редактирано:
Явно никой няма да се наеме, така че дайте идеи как да стане това най-добре и да говори за професионализма на подателя - т.е. Моя милост.
Освен на тип фирмена бланка с лого и данни за контакт на фирмата в PDF, какво още да съдържа освен текстови отговори на горните въпроси?
 
Нямам много опит точно с презентации за пред инвеститори. Виждам, че търсиш някой с доказан опит и препоръки.

Все пак, избягвай многото технически детайли и данни по слайдовете, доколкото е възможно с тази тематика, т.е слайд с 10 булета и 3 графики с цифри и проценти няма да ти помогне кой-знае колко. Някои предприемачи спорят дори, че не трябва да има презентация зад гърба ти, а всичко трябва да го има в 'историята' ти. Добре е да има добър flow, да не прескачаш просто от профил-пазар-продукти-финансиране, а всичко да звучи като част от една история.

Опростени графики, максимално кратки и ясни заглавия и текст, добър контраст. 1 снимка и 5 думи на слайда е по-добре от 3 снимки и 200 думи :)

Думата "перфектно" ме притеснява. Със срок "вчера" рядко става перфектно. Някои плащат десетки хиляди за тези презентации, на екип от хора (като не е просто визуалния дизайн, а история, последователност, какво точно да кажеш, как и т.н.), защото често става въпрос за милиони. Може би ситуацията не е с такъв мащаб, а може и да е, не знам, риск е.

Може би вече ги знаеш тези неща. По-добре работи с някого локално, с когото можеш да се срещнеш и който ще е с теб преди презентацията, ако има нужда от промени в движение.

Успех!
 

Горе