Професионално развиване на форуми

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Налице са новите ми услуги - Професионално развиване на форуми

Какво предлагам?

- Писане на мнения във Вашия форум

- заядливи
- весели
- полезни

Изцяло по Ваше желание!
Според моя личен опит, просто писането на някакви абстрактни мнения във форумите не е полезно за никой. Най - полезни са темите, в които се заяждам с останалите потребители. Да, звучи налудничево, прави сте, НО - не съм ли прав, че ако сега задам въпрос в тази тема ще ми отговорят 2 - 3 - ма човека, ако се заждам с вас - всички ще се юрнете безплатно да пишете и да спорите с мен. Проста, но ефективна тактика. Препоръчвам този начин на писане горещо.
Изключително ефективно е писането наравно полезни и заядливи коментари, също така.

- Модериране на форуми

- На някои раздели
- На всички раздели
- На определен тип теми

- Цялостен пакет - препоръчано
Включва по - горните пакети
+ предупреждаване на потребители
+ банване на нарушаващи правилата потребители
+ писане на полезни урочни статии за форума
+ помагане на потребителите
+ модериране на функция във форума по Ваше желание

Защо да работите с мен?
- Винаги спазвам правилата на форумите
- Винаги пиша на КИРИЛИЦА
- Знам как да се отнасям с клиенти и потребители
- Заплащате ми само след свършена работа
- Никога не пиша мнения от типа на ":):lol::wink::shock:8)"


Моля забележете, че не предлагам частни тролски услуги по чужди форуми! Ако пък чак толкова настоявате, може да измислим нещо. ( Не по - евтино от ламборгини)
8167795D.png

8195233M.png
 
Последно редактирано:
От: Професионално развиване на форуми

Интересно, каква би била цената ако се пише по 1 тема в различни форуми с цел представяне на нов проект?
 
От: Професионално развиване на форуми

Интересно, каква би била цената ако се пише по 1 тема в различни форуми с цел представяне на нов проект?

Ами честно да кажа - не знам дали е редно, защото както споменах, не спамя по чуждите форуми. Ако ми дадеш да погледна проекта и ми дадеш списък с форумите, може да ти кажа цена. Също така да ми кажеш - една тема ли трябва да напиша или за всеки форум различна.
Стандартно за описание - 1лв/100 думи.
 
От: Професионално развиване на форуми

Може темата да е една и съща няма значение.

Ок ще те потърсим когато решим какво да правим.

Поздрави!
 
От: Професионално развиване на форуми

Тези мнения само от като един потребител ли ги пишеш? В смисъл ако си поръчам 100 мнения може ли да няколко акаунта да развъртиш дискусия? Пускаш ли теми или само мнения към вече съществуващи теми? Само за български форуми ли става въпрос?
 
От: Професионално развиване на форуми

Тези мнения само от като един потребител ли ги пишеш? В смисъл ако си поръчам 100 мнения може ли да няколко акаунта да развъртиш дискусия? Пускаш ли теми или само мнения към вече съществуващи теми? Само за български форуми ли става въпрос?

Само за български форуми. Може и от 100 акаунта, ако решиш, но тогава ми ги регистрираш ти, защото нямам хиляди мейл адреси.
 
От: Професионално развиване на форуми

Мерси за бързия отговор, най-вероятно тези дни ще те потърся (ще разговарям с партньора първо)
 
От: Професионално развиване на форуми

ЪП!
Възможни са коментари по цената.

Нова прИмоция!!!
1 седмица безплатно модериране за първият, който ми пише
 
От: Професионално развиване на форуми

Чак се учудвам... гледам за платени услуги какво се случва по другите теми, тук за аванта няма желаещи.
 
От: Професионално развиване на форуми

Я пишем "заядливи" мнения на аванта, оти ?!? :drama:
 

Горе