Профсионални сайтове от 92 ЕВРО!!!

Здравейте аз съм Даниел Маринов,в ИТ сферата съм от вече близо 8 години!!!! (2009г)

-стартирах през 2009г с МуОнлайн СЪРВАР от там се научих да пиша на PHP,JAVA,HTML,CSS,SQL база данни,работа с Photoshop- ниско ниво банерчета тексчета знаете как е..

Предлагам професионална качествена изработка на сайтове за клиенти на много евтини цени
http://www.webcrator.free.bg - ПОСЕТЕТЕ СТРАНИЦАТА МИ ТУК!!!


Интернет -Глобална реклама за Вас и вашият продукт или индивидуални качества и услуги.

Здравейте,тук сте най-вероятно не случайно,а поради факта ,че сте осъзнали ,че в днешно време ако сте нов/стар или бъдещ ПРЕДПРИЕМАЧ Вие се нуждаете на 100% от ползата да заемете своята част от Глобалната Мрежа наречена - ИНТЕРНЕТА.

Пакет Basic 180Лв - Изработване на класически уеб сайт с красив и автентичен дизайн специално подбрани картинки/снимки текстове и цветова гама подходяща за тематиката на самият уебсайт.Тоя пакет е уебсайт тип Визитка/Портфолио или Блог/Новинар предимно за клиенти който искат да покажат свойте индивидуални качества,успехи,творби,услуги или тяхното хоби както и ако сте добър писател,поет,художник даже и ако сте журналист.В пакета включа сайт + домейн ( регистрирано име на сайта официално ) и подръжка за 1 месец (изчистване на бъгове,обновяване)
Пакет Pro 360Лв - Бърз,динамичен,анимиран уникален уебсайт с най-различни екстри и професионално изготвен специално и единствено за вас дизайн,подходящ за Фирми,Предприемачи,Бизнесмени,Търговци и т.н с тоя пакет вие вземате всичко от което имате нужда - включва безплатна реклама в над 20 български и чуждестранни уеб класаций , Обучение за допълнителни доходи от реклами във вашия сайт,Фейсбук и Туитър страници вградени в сайта в реално време за да споделяте с вашите приятели вашият успешен бизнес ,подръжка на сайта 3 месеца (изчистване на бъгове,обновяване,добавяне на допълнителни екстри).Сайт + Домейн + Хостинг само плащате и сте в играта.
Абониране за подръжка за 12 месеца x 25лв на месец или общо 300лв ( Само за Клиенти )
Абониране за подръжка за 6 месеца x 30лв на месец или обща сума от 180лв( Само за Клиенти )



ПИШЕТЕ МИ НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ, ИМАМ МНОГО ОПИТ В ИНТЕРНЕТА И ЩЕ ВИ РАЗРЕША ПРОБЛЕМИТЕ МОГА ДА ПРАВЯ И СКРИПОВЕ И SQL iNJECT АТАКИ ЗАЩИТИ И ВСИЧКО ОТ КОЕТО ИМАТЕ НУЖДА.
 
Последно редактирано:
По това което видях имаш още много да учиш преди да предлагаш услуга. В този форум разгледай какви сайтове са се продавали и как изглеждат. Всичко се учи така че трябва само желание и постоянство.
 
Кое не разбра, че съм 8 години в интернета??? burnx - аз много сайтове съм видял, но всичките не ми харесват защото имат критични проблеми и точки, нещо което аз мога да предложа и да го оправя.
realmoney - сега влизам пак в играта, скоро ще имам със сигурност курпоративни клиенти, аз работя с физически лица, с фирми, с ЕТ, с комапнии и други които се интересуват да имат присъствие. Скоро ще пусна и СЕО оптимизациа за уеб сайтовете като допалнителна услуга към сегашните също ще пусна и SQL инджект защити и скриптове, за да не хакват сайтовете и да са защитени.

ако имате някакви идеи кажете, а не спамете с глупости.
 
А твоя сайт харесва ли ти? Щото ако правиш такива и на клиентите си, нищо не си научил за ИНТЕРНЕДА от Му Онлайн САРВАРА.
Момче не се излагай, честно ти казвам. Трий темата и сядай да учиш.
 
хаха разбира се че ми харесва, скоро ще пусна и онлайн чат за да разговарям директно с клиентите си през УЕБ, а също така сложих и програмирах пейпал бутон за директно плащане.
 
ДАНИЕЛ ПРО - като те гледам колко неграмотно пишеш, ми е ясно, че нищо не разбираш от правене на сайтове, от бизнес, още повече пък от SEO!
 
ДАНИЕЛ ПРО - като те гледам колко неграмотно пишеш, ми е ясно, че нищо не разбираш от правене на сайтове, от бизнес, още повече пък от SEO!
А АЗ ТЕ ГЛЕДАМ, ЧЕ СИ ОТ ЗАВИЖДАЩИТЕ. СТОЙ СИ В ТЕМИТЕ и сайт покажи да видя какво си направил че си повече от мен, хайде без хейтерски коментари и спамерски такива.
явно съм ти конкуренция, хайде без нерви
 
А АЗ ТЕ ГЛЕДАМ, ЧЕ СИ ОТ ЗАВИЖДАЩИТЕ. СТОЙ СИ В ТЕМИТЕ и сайт покажи да видя какво си направил че си повече от мен, хайде без хейтерски коментари и спамерски такива.
явно съм ти конкуренция, хайде без нерви

Не ги слушай, бутай си нещата и само напред! ;)
 
Даниел, SQL заявките трябва да са ти защитени по подразбиране.Тази допълнителна защита, която предлагаш не трябва да я споменаваш като +. Просто пиши качествен код.
 
Даниел, SQL заявките трябва да са ти защитени по подразбиране.Тази допълнителна защита, която предлагаш не трябва да я споменаваш като +. Просто пиши качествен код.
АЗ ПИША, но оправям на такива като тебе некачествения код!!!
 
АЗ ПИША, но оправям на такива като тебе некачествения код!!!

tenor.gif
 
НЕЩАТА СА ТИ УНИКАЛНИ! САМО НАПРЕД! НЕ ГИ СЛУШАЙ ТИЯ С МНОГОТО СВОБОДНО ВРЕМЕ ДЕТО САМО ЛАЯТ ТУК!!! Нямам търпение да ми станеш конкуренция в СЕООПТИМИЗАЦИЯТАЗАТЪРСАЧКИИСЕОУСЛУГИОНЛАЙНСОФИЯЦЕНА !!!!!!
 
А АЗ ТЕ ГЛЕДАМ, ЧЕ СИ ОТ ЗАВИЖДАЩИТЕ. СТОЙ СИ В ТЕМИТЕ и сайт покажи да видя какво си направил че си повече от мен, хайде без хейтерски коментари и спамерски такива.
явно съм ти конкуренция, хайде без нерви

Въобще не ти завиждам и не съм ти конкуренция - все още не предлагам нито да правя сайтове нито да правя SEO. (Но като гледам какви "професионалисти" се навъдиха напоследък, си мисля, че е крайно време и аз да включа тези услуги в портфолиото си! ;))

Имаш още много да учиш, изненадващо е, че сам не виждаш грешките, които допускаш. Хайде, ще спомена само някой от тях: нямаш собствен домейн, а използваш безплатен, въпреки, че е безплатен, не е направен както трябва, нямаш портфолио, нямаш абсолютно никакво seo на собствения си сайт. И не на последно място, но много важно - неграмотен си! И това не е всичко... .

За твое сведение, до сега не съм видял нито един неграмотник, който да се занимава сериозно с правене на сайтове, с реклама и SEO и да е име, да работи качествено и да е професионалист! Неграмотници в тази сфера - НЯМА!

Можеш да си поправиш грешките, да научиш това, което не знаеш и тогава ела пак и предложи нещо качествено - ще те подкрепим.
 
Последно редактирано:
АЗ ПИША, но оправям на такива като тебе некачествения код!!!
Няма как да споря с такова красноречие. Успех в начинанията.
 

Горе