Прочетено в SEOM.bg

leonssss

Well-Known Member
Бях прочел в СЕОМ.бг че страниците трябва да са с тирета,а не с долни черти,кое е правилното?

predstoi-vtora-kralska-svatba.html

predstoi_vtora_kralska_svatba.html


Кой е удачния вариант?
 
От: Прочетено в SEOM.bg

С тирета е по-правилно. Google третира думи разделени с _ като едно цяло и не ги разграничава. Това се дължи на особености с изпозлването на долната черта _ в програмирането. Когато думите са разделени с долни черти, Google не ги разчита правилно :)
 
От: Прочетено в SEOM.bg

А с $ не е ли по-харно? :oops:
 
От: Прочетено в SEOM.bg

Аз ползвам тирета. Не знам защо :). По-правилно ми изглежда.
 
От: Прочетено в SEOM.bg

е кое е правилното или да питам у СЕОМ

Тоя път май номера ти да се правиш на идиот няма да провърви. Вече ти обясниха кое е най-правилното, и то още във второто мнение.
 
От: От: Прочетено в SEOM.bg

Тоя път май номера ти да се правиш на идиот няма да провърви. Вече ти обясниха кое е най-правилното, и то още във второто мнение.

заради 3ти и 4ти пост и заради незнанието на ножите колеги
 
От: От: От: Прочетено в SEOM.bg

заради 3ти и 4ти пост и заради незнанието на ножите колеги

В 3-ти и 4-ти пост се правят на идиоти и те бъзикат, ти какво - с идиотите идиот ли ще ставаш? Не можеш да огрееш навсякъде. Имаш проблем, питаш, помагат ти и си продължаваш по пътя, и оставаш вече останалите в кочинката да правят каквото намерят за добре,тяхна им работа.
 
От: От: От: От: Прочетено в SEOM.bg

В 3-ти и 4-ти пост се правят на идиоти и те бъзикат, ти какво - с идиотите идиот ли ще ставаш? Не можеш да огрееш навсякъде. Имаш проблем, питаш, помагат ти и си продължаваш по пътя, и оставаш вече останалите в кочинката да правят каквото намерят за добре,тяхна им работа.

със сигурност ще има колеги от новите ,които ще се чудят и объркват от 3ти и 4ти пост та за да ги гъбаркам малко двамката!
 
От: Прочетено в SEOM.bg

Google казва:
Consider using punctuation in your URLs. The URL
еxample.com/green-dress.html[ is much more useful to us than example.com/greendress.html

We recommend that you use hyphens (-) instead of underscores (_) in your URLs.
 

Горе