Прoблем с OpenCart темплейт

HouseSoul

Member
Привет,
Сайта е mlgroup.bg и е използвана темата "Lexus Mobile". Пред цената на даден продукт, не се показва думичката "Цена:" и искам да я изкарам, да се показва. Някакви идеи, как да я накарам да се показва пред цената?
Поздрави!
 
От: Прoблем с OpenCart темплейт

Ако си закупил темата, защо не пишеш до съпорта на Lexus. Определено са отзивчиви и отговарят адекватно, поне това ми е впечатлението от кореспонденция за модификации с тях.

По принцип ми стана интересно, в момента работя с една от по новите теми на Lexus - Market, и там до продуктите не изписва Цена...
Пътя за редакция на файловете би трябвало да е в catalog/view/theme/lexus_mobile/template/product/product.tpl


:)
 
От: Прoблем с OpenCart темплейт

Извинявай, но съвет изключи от контролния панел на Темата опцията за Enable Panel Tool - No
за да не излиза това

2.jpg
 
От: Прoблем с OpenCart темплейт

Ако си закупил темата, защо не пишеш до съпорта на Lexus. Определено са отзивчиви и отговарят адекватно, поне това ми е впечатлението от кореспонденция за модификации с тях.

По принцип ми стана интересно, в момента работя с една от по новите теми на Lexus - Market, и там до продуктите не изписва Цена...
Пътя за редакция на файловете би трябвало да е в catalog/view/theme/lexus_mobile/template/product/product.tpl


:)
Не съм закупил темата, за това. ;) Файла го намерих, но не знам кой ред да редактирам, за да се покаже цена...
 
От: Прoблем с OpenCart темплейт

Здрасти,

Намери реда на който пише: <div class="price"> и веднага след него сложи: <?php echo $text_price; ?>, като оставиш един интервал след него, за да го отделиш от самата цена на продукта.

P.S. Пропуснах да кажа, че това е за страницата на продукт - файла product.tpl. За страниците на категориите, производителите, промоции и т.н. по подобен начин може да се направи за да изписва "Цена" пред сумата.
 
Последно редактирано:

Горе