Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

ggg007

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Прoдавам банер реклама в женски сайт www.blady.bg

Цените за месец са:
1. Главна Страница
1.1. 468х60 - 125лв, Позиция - хедър
1.2. 300x250 - 150лв. Пoзиция - сайдбар

2. Всички подстраници
2.1. 468х60 - 100лв, Позиция - хедър
2.2. 300x250 - 125лв. Пoзиция - сайдбар

3. Публикуване на платена статия - 50лв
3.1. Поставяне в слайдшоу на главната страница - 10лв (за 3 дни)
 
Последно редактирано:
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Интересувам се за 3. Публикуване на платена статия - 50лв - може ли да има линк?
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

И аз се интересувам от . Публикуване на платена статия - 50лв (ако искам няколко статии), каква отстъпка може да ми направиш?
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Брейй колко много се интересуват, а няма посочен трафик, интересно...
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

зависи от броя на статиите. Пиши колко статии и може да договрим цена.

И аз се интересувам от . Публикуване на платена статия - 50лв (ако искам няколко статии), каква отстъпка може да ми направиш?
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

трафика е между 450 и 550 уникални посещения на ден. Вдига се всяка седмица. 80% от трафика идва от гугъл.
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Може ли да видим статистика от някой брояч ? И аз имам интерес но се интересувам от трафика в детайли. А и мисля, че за 500 уникални дневно си дал малко завишени цени (това е лично мое мнение). Все пак дай да видим по - подробно, ако може :)
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Може ли да видим статистика от някой брояч ? И аз имам интерес но се интересувам от трафика в детайли. А и мисля, че за 500 уникални дневно си дал малко завишени цени (това е лично мое мнение). Все пак дай да видим по - подробно, ако може :)

Ти пък много искаш :)Човека каза около 500, ти какво не верваш ли :D
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Аз също се интересувам от посещенията. Ако може някаква статистика в детайли ще е страхотно.
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Само не разбрах това е сайт за бисексуални жени ли :twisted:
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

GoogleStatsMay2012.jpg
Прикачил съм ви снимка на посещенията от гугъл аналитикс.

Аз също се интересувам от посещенията. Ако може някаква статистика в детайли ще е страхотно.
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

То хубава снимката ама на какво е? Аз така(с малко зор сигурно) и на арената мога да закача снимка с извадка само кривата от посетители...
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

пише си посещенията за последния месец. Много добре се виждат посещенията за последната седмица 450/550. Какво друго искаш да ти кача? Сайта е нов и в началото се вижда, че са по-малко и как нарастват с всяка седмица.
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

пише си посещенията за последния месец. Много добре се виждат посещенията за последната седмица 450/550. Какво друго искаш да ти кача? Сайта е нов и в началото се вижда, че са по-малко и как нарастват с всяка седмица.

Иска да покажеш цялата снимка, да се вижда името на сайта. Сега както си отрязал снимката, това може да е от всеки сайт взето!
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Иска да покажеш цялата снимка, да се вижда името на сайта. Сега както си отрязал снимката, това може да е от всеки сайт взето!

Брей дали сега вече ще вземе да разбере, или има още трици, с които да ходи да лови маймуни.
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Ако искате платен PR материал в сайта fakti.bg ми пишете ЛС! Само за сериозни предприемачи. Може да се договори основна 1,2 позиция на начална страница в mobile и imot, където е ротатора на новините. Статистика https://tyxo.bg/d/125514/daily
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

clienta => не така, недей да пишеш в други обяви, не е коректно, пусни си собствена обява и пиши там.
 
От: Прoдавам банер реклама в женски сайт blady.bg

Странникът, от няколко месеца съм в този форум и съм се на гледал на какво ли не... не съм знаел, че когато напишеш в друга тема ти дават -11 точки ... Много мерси! Ще я пусна утре темата, може да ми пишеш там.
 

Горе