Продава се: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Може би ще е добре в първия пост да има цена, за да отсее малко :)
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Може би автора не е влизал тук, за да изпрати обратни съобщения
Може би ще е добре в първия пост да има цена, за да отсее малко :)
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Здравейте,

мисля че отговорих на всички, ако някой не е получил съобщение да пише. Съжалявам за забавянето, но не влизам всеки ден и се бяха насъбрали съобщения.

поздрави,
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Здравейте,
моля да ми изпратите и на мен ЛС с цени.
Интересуват ме сайтове само с българска насоченост.
Поздрави
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Може би ще е добре в първия пост да има цена, за да отсее малко :)

Аз също бих се интересувал от малко повече Инфо, за тези силни сайтове. Ако можете да постнете тук скрийншот от Аналитикса, тъй като Ви писах преди доста време на ЛС, но отговор все още нямам... а и нещо не ми се връзват нещата... Имате толкова силни сайтове и предлагате супер услуги, а същевременно търсите СЕО от най-обикновени сайтове...?! :cry:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58384&highlight=ilk92

Специално мен ме интересува реален български трафик и цена?! Благодаря предварително за отговора!
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Прати и на мен инфо, моля. Сайтове и цени.
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Аз не съм получил нищо, ако може да ми пратиш цена с ваша статия и линк към сайта.
 
От: От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

@magnit: СЕО-то се гради с години и ние търсим добро позициониране на хиляди ключови думи. Затова и повече СЕО никога не е излишно, това е един постоянен процес, който никога не свършва.

Изпратих ти ЛС, моля потвърди, че си го получил.

поздрави, Иван
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

И аз искам повече инфо - цени, кои са сайтовете и друга релевантна информация.
Мерси предварително!
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Мисля, че отговорих на всички, но ако без да искам съм пренебрегнал някой, да пише.

В продължение на отговора ми към magnit ще кажа, че както ние публикуваме чужди ПР статии при нас, така и ние публикуваме ПР статии в други сайтове. Trust-а към един домейн от търсачките се изгражда с годините, и това включва наличие в социалните мрежи (не само фб), talking about по форуми и други сайтове, релевантни линкове от силни и по-слаби сайтове, уникално и постоянно съдържание и още много други неща, над които работя последните 10 години.

До скоро публикувахме ПР статии само на големи фирми, но напоследък след разговорите ми с няколко webmaster-a и останах малко очуден колко е трудно да получиш качествен ПР и съответно добро ранкваме по търсачките. След кратък анализ установих, че фирмите които са рекламирали при нас, а предполагам рекламират и по други места, ранкват доста добре в търсачките, затова и реших да предложим услугата към по-малки сайтове и брандове. С 1-2-3 пр публикации няма да изкачите търсачките, но все от някъде трябва да започнете ако желаете да си докарате органичен трафик с времето.

С тези от вас, с които вече работим в една или друга насока, знаят че сме точни, ако ви интересува нещо относно СЕО и създаване на сайтове пишете.
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Мисля, че отговорих на всички, но ако без да искам съм пренебрегнал някой, да пише.

Да, вече всичко е точно! Върнах ти отговор на ЛС! Успех!
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

може ли сайтовете на лично + цени разбира се
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Интересувам се от сайтовете и цените 8)
(Искам да попитам, защо в темата направо не се публикува пълната информация а е нужно да се пише на лично?)
Благодаря
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Напишете цените,
да не си губим времето с излишни ЛС-та
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Аз ще дам моят коментар тук, надявам се авторът да е ОК с това.

Сайтовете са изключително популярни и нишови. Цената не е за всеки, но според мен си заслужава.
Заслужава си за ПР статия, но не и за SEO. 1 линк за близо 100 лв. няма да ви качи сайта.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Радост, благодаря за споделеното мнение. Статиите не са с по 1 линк, спокойно могат да имат и 3-4, но наистина една статия няма да ви вдигне сайта. Офертите ни като цяло са подходящи най-вече за дългосрочно сътрудничество, тогава попучавате добър ПР и линкове от няколко сайта.
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Имам нужда от писане на статии, както и от тяхното публикуване. Дайте повече информация на ЛС.
 
От: Публикуване на статии в супер посещавани сайтове

Радост, благодаря за споделеното мнение. Статиите не са с по 1 линк, спокойно могат да имат и 3-4, но наистина една статия няма да ви вдигне сайта. Офертите ни като цяло са подходящи най-вече за дългосрочно сътрудничество, тогава попучавате добър ПР и линкове от няколко сайта.

Добре е хората да се ориентират, за да не си губите взаимно времето, понеже средната цена на статия с 2-3 линка на повечето места е 4-5 лв.
Затова казвам, че твоите статии са повече от линк :)
 

Горе