Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

se0.guru

Member
извинявам се за големите букви, така е по-разбираемо и ясно :) и въздействащо :)

Една страхотна инициатива и урок от Бойко Костадинов http://reklamavinternet.reklamiotgoogle.com/?p=792

ЗАЕДНО ТУК МОЖЕМ ДА ВИ ИЗРАБОТИМ ОНЛАЙН МАГАЗИН, КАТО ОСНОВНИЯТ ПОСРЕДНИК МОЖЕ ДА СЪМ АЗ ИЛИ ДРУГ ЧЛЕН НА ФОРУМА. СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ФОРУМА ЕСТЕСТВЕНО СЪЩО МОГАТ ДА ПОЛУЧАТ ДЯЛ ОТ ВАШИТЕ ПАРИ, ТАКА ЧЕ ДА ПОЛУЧИТЕ НАЙ-ИСКРЕНИЯТ, ОТКРОВЕН, ЧЕСТЕН И НАЙ-ДОБЪР ОНЛАЙН МАГАЗИН ЗА ВАС!!!

ПРЕСТАНЕТЕ ДА СИ ПИШЕТЕ ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ С НЕПРОВЕРЕНИ ХОРА, КОИТО ЗЛОБНО ПОСТАВЯТ ЧЕРВЕНИ ТОЧКИ НА ИСКРЕНИТЕ ХОРА КАТО МЕН, НЕКА ПУБЛИЧНО СЕ УГОВОРИ ВСИЧКО, ДОРИ ЦЕНАТА, НЕ ПИШЕТЕ И НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ, ТОВА Е ОПАСНО ЗА ВАС!

ЗАЕДНО ЩЕ ОБМИСЛИМ ИДЕЯТА ВИ, ЗАЕДНО ЩЕ СЪЗДАДЕМ ОНЛАЙН МАГАЗИНА ВИ, КАТО ПАК КАЗВАМ НЕ ГАРАНТИРАМ ЗА НИКОГО ТУК, ТАКА ЧЕ ПРЕДЛАГАМ ПАРИТЕ ДА МИНАВАТ ПРЕЗ МЕН, ЗАЩОТО СЪМ ДИПЛОМИРАН УЧИТЕЛ ПО РЕЛИГИЯ И СЪМ ЧЕСТЕН, ЩЕ ВИ ВЪРНА ПАРИТЕ 95% АКО НЕ СВЪРШИМ РАБОТАТА, А САМИЯТ АЗ ИМАМ 12 ГОДИНИ СТАЖ И МИСЛЯ СТАВАМ ЗА МАЙСТОРА ИЛИ ПОСРЕДНИКА, ИЗРАБОТИЛ НАЙ-КАЧЕСТВЕНИЯТ И ДОБЪР ОНЛАЙН МАГАЗИН ЗА ВАС ТУК, ОТ НЯКОЛКО ЧОВЕКА В ТОЗИ ФОРУМ.

ВЕРОЯТНО НАЙ-ИСКРЕНИЯТ И ДОБЪР УРОК ЗА ТОВА КАК ЕДНА ФИРМА ИЛИ МАЙСТОР FREELANCER ПРАВИ ИЗРАБОТКА НА ОНЛАЙН МАГАЗИН. ПРОЧЕТЕТЕ И ПОСЛЕ МОЖЕ ТУК ДА ВИ НАПРАВИМ ЗАЕДНО НАЙ-ЯКИЯТ ОНЛАЙН МАГАЗИН

прочетете го ТУК

Това е уникална и полезна тема за изработка на онлайн магазин и Вие сте ужасен късметлия, че попадате на нея, защото ще си спестите много време, пари, нерви и ще бъдете насочен от мнозина, така че да успеете да пробиете в онлайн бизнеса или да се усъвършенствате в него.

Първо, образовайте се по колко различни начини можете да се сдобиете с онлайн магазин от гледна точка на програмистите и фирмите, които го предлагат.

Това ръководство е според мен до голяма степен уникално за България със своята подробност, яснота на обясненията и разбираемост на обясненията за клиентите на онези, които продават или изработват онлайн магазини. Освен това ще го допълвам, така че наминавайте през сайта ми. За сега е завършено в демо версия ръководството, но въпреки това е доста подробно. Ако решите, можете да ми пратите пари на пейпал за благодарност, имейла на пейпала ми е [email protected]


Ръководството изключва онези онлайн магазини от системи, в които изплащате месечни вноски, имате готова система на чужд домейн или ако е на ваш домейн е система, която ползват и стотици други, нямате свобода на действие и в крайна сметка по-скоро си плащате наема за онлайн магазина, а той е чужда собственост реално.

Тук става дума за изключително Ваш онлайн магазин, на който може да получавате save (подобно на този в word), а дори домейна е купен от чуждестранен регистратор и не сте зависими крайно дори от български хостинг компании, макар че ще ги използвате, до когато решите.
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Признавам, ти голям спамър си. Никой няма да го отрече :D
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Не е ли време всички теми на въпросния дипломиран учител по религия да се запътят към кофата?
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Не е ли време всички теми на въпросния дипломиран учител по религия да се запътят към кофата?

А не е ли време ти да бъдеш в кофата? С какво и на кой си по-полезен от мен тук?
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Човече, подхода ти е изцяло сгрешен, разбираш ли?
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Човече, подхода ти е изцяло сгрешен, разбираш ли?

Разбирам, не съм се заринал с клиенти от тука, явно е грешен подхода или просто тука е предимно средище за друг тип услуги.
Но пък ми е забавно, минава ми времето и удачно си пропилявам времето. Бих писал и в раздел кофа, ако има с кой да споря и да е весело.
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Ако добре съм разбрал, предлагаш ти, да правиш "най-добрите" онлайн магазини и да предлагаш процент на собствениците на форума... Един вид те да ти правят реклама/насочват клиенти а ти им даваш процент. Другото което предлагаш обаче е на направиш монополче във форума. В смисъл само ти и никой друг да не може да прави магазини. Или един вид ти ще си легитимния. а всички останали да нелегитимни.
Казваш и "най-добрите онлайн магазини" по какъв критерии примерно твоя магазин е най-добрия?
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Сделки се правят и предлагат в пазара, стига си дупчил само в seo секцията, прекаляваш вече.
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

А не е ли време ти да бъдеш в кофата? С какво и на кой си по-полезен от мен тук?
А ти дали си полезен? Като те гледам единственото нещо, което може да ме заинтересува в теб е дали наистина има такъв олигофренм който ще успее да навърти ряпа за червена звезда.
Спри химията ...
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Ако добре съм разбрал, предлагаш ти, да правиш "най-добрите" онлайн магазини и да предлагаш процент на собствениците на форума... Един вид те да ти правят реклама/насочват клиенти а ти им даваш процент. Другото което предлагаш обаче е на направиш монополче във форума. В смисъл само ти и никой друг да не може да прави магазини. Или един вид ти ще си легитимния. а всички останали да нелегитимни.
Казваш и "най-добрите онлайн магазини" по какъв критерии примерно твоя магазин е най-добрия?

НЕ СИ РАЗБРАЛ ДОБРЕ!

1. Предлагам публично да се правят уговорките, а не на лични съобщения.

2. Предлагам ако някой ми прати пари за онлайн магазин да му купя домйн и хостинг на негово име, а после заедно с други хора от тук да му направим най-якия магазин. ПРЕДЛАГАМ ДА ПРАТИ ПАРИТЕ И НА ДРУГ, ако иска хипотетичния клиент,, а не на мен.

Предлагам публични видими сделки и работата да е видима и изпълнителите да са видими и всичко да е на бял свят пред очите на всички. И съпорта да е видим, като има проблем човека да пише във видима от всички и от всякъде тема.

Мисля, че идеята ми е култова, но ако се реализира, някой ще ми я открадне, някак нереалистична за мен самия я виждам, но друг може да я реализира.
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Ти като отидеш на интервю за работа разговорът излъчва ли се по телевизията ? :D
 
От: От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Ти като отидеш на интервю за работа разговорът излъчва ли се по телевизията ? :D

Помисли внимателно. Н всяка грешка или всяка стъпка клиента ше плучава критика, анализ, странични мнения и т.н. ще може да се обърка съвсем, ама поне ще е ясно, че всичко се върши като хората. Това е уникално яка идея според мене!
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Сякаш си объркал форума, приятелю...
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Сякаш си объркал форума, приятелю...


Така е, за кой форум съм?
Разгледах ти сайта с онлайн магазина за компютри, има 11 харесвания, една мома си харесах стефани стоичкова, познаваш ли я? Като гледам на каква възраст е мисля, че съм във форум, в който предлагам на деца без пари неща, за които нямат пари и родителите им... Отдавна си го мисля това, че тука повечето сте такива.

Тези дето имат пари, не са клиенти, а са разни техно маниаци и кандидат програмистчета, бизнес ентусиасти... Хората с пари , които минават през форума, вероятно четат само своите теми, даже бих казал, че не четат особено. Вероятно възрастовата граница на форумстващите е между 12 и 20 годишна възраст, а малцина са между 20 и 25 студенти...

Факт е и че има и над 25 годишни с пари, ама по-скоро разни ай ти фенове, които тук си помагат, но това не е продавалник примерно да има бизнесмени неграмотни в правенето на сайтове и реклама в интернет, че тук да очаквам да намеря клиенти...

Тука са хората явно такива, дето сами си правят всичко на принципа НАПРАВИ СИ САМ.
Така че ми е ясно, че съм сбъркал форума :)
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Надявам се да успееш, но недей говори така на сляпо. А и ако може да кажеш от къде си?
П.С.: Учител по религия да се занимава с онлайн магазини?
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Аз съм ЗА. Без повече агитация - давай по нататък. Обаче конкретно.
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

И не забравяй да разграничиш красив оналйн магазин от продаващ онлайн магазин.

Първия се прави бавно, детайлно, трудоемко. Втория тип се прави за около седмица лесно и с кеф и след около 2 месеца вече печели. И много добре трябва да си наясно към какви хора е насочен магазина.
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

SIZE=4
ДА ПОЛУЧИТЕ НАЙ-ИСКРЕНИЯТ, ОТКРОВЕН, ЧЕСТЕН И НАЙ-ДОБЪР ОНЛАЙН МАГАЗИН

Искам искрен, откровен и честен магазин! :beer:
Ако може да е и нежен?
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Аз съм ЗА. Без повече агитация - давай по нататък. Обаче конкретно.

Конкретно, като за Вас, понеже ЕГН-то ви почва със 57 - колкото пари дадете, толкова!!! Колкото повече пари, толкова по-качествен и як и класиран и рекламиран сайт ще ви направим във форума хората тука.
Пратете ми парите на е-маил [email protected] пейпал или ми пишете там, за да ви пратя ЕГН -то ми и банковата ми сметка, по които ще можете да ми рпатите пари.
Ако държите, може и лично да се видим и почваме хората тук да ви правим и помагаме със сайта Ви.

Казвам се Бойко. Приятно ми е.
 

Горе