Пулев срещу Кличко

От: От: Пулев срещу Кличко

И Кличко е ял бой в зората на кариерата си. Не е прецедент да те бият,като нямаш опит. А опит без бой пък не се придобива. От 2:20 натам е най-интересното...

Реално погледнато всеки мъж е ял бой, поне от майка си и по тази логика опитът е на лице - само възпитанието липсва у някои.:)
 
От: Пулев срещу Кличко

Интересно ми е защо Кубрат в първите си интервюта след мача споменава, че Кличко и сие са мафия, едва ли търси оправдание за загубата си?
Мафията има специфични методи да постига целите си и дали не намеква нещо нашето момче?
 
Последно редактирано:
От: Пулев срещу Кличко

То погледнато от друга страна всеки спорт е мафия и е подвластен на черното тото. Но така или иначе Кобрата си изяде боя и за 10 мин. спечели 1.4 милиона доларес :)
 
От: Пулев срещу Кличко

М да, аз цяла тема го защитавах, че е паднал, но се е държал мъжки...ама нещо след тия изказвания вече не съм толкова убеден - http://bit.ly/1xH21RZ

Преди мача ок да е надъхан, но вече като се видя че падна и беше класи под Кличко, беше нормално да му отдаде нужното уважение.
 
От: Пулев срещу Кличко

М да, аз цяла тема го защитавах, че е паднал, но се е държал мъжки...ама нещо след тия изказвания вече не съм толкова убеден - http://bit.ly/1xH21RZ

Преди мача ок да е надъхан, но вече като се видя че падна и беше класи под Кличко, беше нормално да му отдаде нужното уважение.

Нали, George? Именно това беше и моята теза. Не може да говориш за ''късмет'' и ''мафия'', когато лицето ти е като мекица, докато това на съперника няма и драскотина.
Мъжкото и спортсменско поведение изисква да поемеш отговорност за грешките си, а не да се оправдаваш с кривия космос за неуспехите си. Не го плюем сега, понеже е паднал - държа да го знаете. Критикуваме за това, че вместо да си преценят възможностите (той и щаба му) се набутаха там, където още не им е мястото, държаха се неадекватно надменно за своите възможности и ни подведоха, че Пулев има шанс за победа. Такъв непрофесионализъм, комбиниран с арогантност дразнят и ни излагат пред света - сефте.
 
От: Пулев срещу Кличко

ми вече е милионер, може да отдели бюджет за ПР и скро да видим една по рафинирана версия Кобра 2.0
 
От: Пулев срещу Кличко

ми вече е милионер, може да отдели бюджет за ПР и скро да видим една по рафинирана версия Кобра 2.0

За съжаление, Джордж - пари+ простотия е още по-кофти комбинация. Парите няма да го направят спортсмен, а подборът на щаба му очевидно е съобразен с неговото ниво на интелект. Лоша работа... Излагаме се, не заради спортната загуба, а заради прекаленото самочувствие на един простак.
 
От: Пулев срещу Кличко

Поживём - увидим, както казват всички истински патриоти :)
 
От: Пулев срещу Кличко

Много ми беше неприятно да гледам как Кличко пребива Пулев. Но още по-тъпо ми беше да слушам нелепи изказвания от рода на "мафия" и "ръкавиците не бяха удобни". Разбирам Пулев да беше издържал 12 рунда, както направи примерно Поветкин и тогава да говори така, но след 2 пъти си бил в нокдаун и накрая са те залепили за земята е ясно, че отстъпваш по класа и поне е добре да си го признаеш. Единственият начин Пулев да спечели някоя световна титла е Кличко вече да се е отказал, няма как да го победи нашия.
 
От: Пулев срещу Кличко

И за кулминация на финала се намери някой, който да обобщи само в няколко Фейсбук поста всички най-лоши нашенски черти. И то не кой да е, а Богомил Бонев - бивш вътрешен министър и кандидат за президент, събрал над половин милион гласа.

Богомил Бонев се подигра на Кубрат Пулев

Всъщност, написаното от Бонев не се различава особено от мненията на nandibandi, testkiwi, Странникът и другите злобари и злобарки. Просто е малко по-крайно. Пускам го в темата, за да се видят накъде са тръгнали, току-виж решат да се осъзнаят малко.
 
От: Пулев срещу Кличко

Тест, защо аз да съм злобарка, понеже не одобрявам нечие просташко поведение, а Пулев е добряк, на който все някой му е виновен и не може да се държи спортсменски, та ни излага пред света? Току що чух по тв-то, че и Ленъкс Луис се е присъединил към Майк Тайсън в мнението, че нашто момче е един простак - побойник. Да се гордея, викаш? Да се тупам, като бай Ганьо в гърдите и да викам ''булгар, булгар''? Айде нема нужда - аз съм обективна и когато ми дадат повод се гордея.
И състезателките ни по художествена гимнастика ги цака спортната мафия, но въпреки това взимат медали и показват спортен дух - да си ме чул да ги критикувам? Няма да го чуеш. Да критикуваш своето е признак на обективност, а не злоба. Да хвалиш своето, когато реве за критика е липса на обективност.
 
От: Пулев срещу Кличко

Твоето не е критика, а злобеене. Използваш думи като спортсменство, без изобщо да знаеш какво означават. Пишеш, че сме се изложили, защото българин е стигнал до мач за световната титла. И т.н. Няма смисъл да си повтарям предходните мнения и да оборвам глупостите, които ти и някои други хора сте написали.
 
От: Пулев срещу Кличко

И за кулминация на финала се намери някой, който да обобщи само в няколко Фейсбук поста всички най-лоши нашенски черти. И то не кой да е, а Богомил Бонев - бивш вътрешен министър и кандидат за президент, събрал над половин милион гласа.

Богомил Бонев се подигра на Кубрат Пулев

Всъщност, написаното от Бонев не се различава особено от мненията на nandibandi, testkiwi, Странникът и другите злобари и злобарки. Просто е малко по-крайно. Пускам го в темата, за да се видят накъде са тръгнали, току-виж решат да се осъзнаят малко.

Защо обръщаш внимание на коментари, които не ти харесват? Така се натоварваш излишно с негативизъм.

Приеми, че има три позиции. Едните са на мнение, че Кубрат Пулев се е представил достойно. Това между другото са повечето доколкото чета мнения. Други смятат, че не е бил готов за тази среща (аз съм от тях). Трети са разочаровани, защото са очаквали повече или са го надценили. Така или иначе не мисля, че мнения и коментари на такива като Богомил Бонев са от значение за реалната ситуация. По-напред ти постнах линк с мнението на Серафим Тодоров. Той поне е професионалист човека, и не мисля че завижда или злобее. За това Пийс. Следващия път повече :|
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Приеми, че има три позиции.
Нямам нищо против трите позиции. Всеки има право на мнение. Чистата злоба обаче не я разбирам. Злобата не може да е позиция. Това дори хейт не е. Хейтът е омраза и приемам, че има хора, които мразят различни неща, поради техни си причини. Злобата обаче е най-отровното нещо и няма как да я приема.
 
От: Пулев срещу Кличко

Абе Серафим няма нищо общо с Кобрата. Единия бачка на паркинг за 300лв, въпреки, че е последния бил непобедимия Money Mayweather, а другия е милионер с потенциал за още. Все пак е форум за предприемачи, трябва и от тоя ъгъл да се гледат нещата :D Та Серафим е доста по-голям фейл, щото си е пропилял таланта.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

... малко ще разводня, но ... ок, не приемай злобата като такава, а че има и такива хора. Срещу злобата начинът е единствено ти да не си такъв и съвесттати ще е чиста. Но не може да промениш хората, още повече, че те се обиждат и става мазало ... Нека си злобеят Нека недоволстват. Един ден може и да им се докаже, че не са били прави. Но не на думи, а с резултати и добри постижения :|
 

Горе