Пулев срещу Кличко

От: Пулев срещу Кличко

Абе Серафим няма нищо общо с Кобрата. Единия бачка на паркинг за 300лв, въпреки, че е последния бил непобедимия Money Mayweather, а другия е милионер с потенциал за още. Все пак е форум за предприемачи, трябва и от тоя ъгъл да се гледат нещата :D Та Серафим е доста по-голям фейл, щото си е пропилял таланта.

ха-ха, ти как ми изскочи като детска играчка на пружина в кутийка :-o

Аз не знам дали Серафим има повече общо отколкото Богомил Бонев, и дали и какво е пропилял, но човекът има опит, титли, медали по БОКС все пак, не часове полети или брой срещи с манекенки и актриси. Така че, мисля заслужава да му се уважава мнението. Толкова. Не да го сравняваме с Кубрат.
 
От: Пулев срещу Кличко

Какви са били първите думи на Кобрата, когато се качил на ринга с Кличко?
-Тука ше пада човек, ако требва и аз ше съм…

Ето и една весела статия по темата, малко за разпускане :D ЦЪК
 
От: Пулев срещу Кличко

Една от най-грозните български черти: Да наричаш ''злоба'' градивната критика. Потупване по рамото заслужава смиреният. Наглият и високомерният заслужават критика. Публиката беше на негова страна - с какво това му помогна? Напротив, Кличко каза, че тази публика го е надъхала още повече за победа, така че и тук видяхме, че подкрепата не е чак толкова важна.
И стига сте ми се правили на патриоти, моля ви. Патриотизъм не е да подкрепяш на всяка цена родното, а да критикуваш този, който уронва престижа на страната ти.
 
От: Пулев срещу Кличко

Разликата в класите беше ОЧЕВАДНА. Пулев нямаше гард. На тренировките, на които аз ходя, това си е основен урок - трябва да имаш гард иначе падаш тежко. Игра абсолютно бездарно, не показа спортсменство и въобще такива в моята зала ги гоним. Трябва да уважаваш противника си, дори когато те пребие, това е спорт. Не разбирам за какви мафии говори, на ринга бяха двамата, а Кличко дори не се изпоти сериозно.

Тая неговата ПР стратегия е доста печеливша, ама за "България над всичко" да ми говори човек, който го посреща цигански оркестър на летището, айде по-сериозно. Какво е направил Пулев за България с парите които има?
 
От: Пулев срещу Кличко

Спортсменство е да се състезаваш честно. Да не е имал железа в ръкавиците си или нещо подобно? Не съм чул да се споменава за такова нещо по медиите. И от какъв зор някой ще му държи сметка какво правел с парите си? Не мисля, че преди да си прибере хонорара от този мач е спечелил кой знае колко пари. Последните му хонорари са от по 100-200 хиляди евро, а преди това се е бил за доста по-малко пари. Определено не се брои за богат, дори по българските стандарти. Да не говорим, че на тези пари чака и цял екип зад гърба му. А че имаше грешна тактика съм съгласен. Написах това още в първите си мнения по темата. Това не може да е повод да се злобее по негов адрес.
 
От: Пулев срещу Кличко

Пулев нямаше гард. На тренировките, на които аз ходя, това си е основен урок - трябва да имаш гард иначе падаш тежко./QUOTE]

Да,доста лоша стратегия да играе срещу Кличко със свалени ръце.
Трябва да си адски бърз за да си позволиш подобна игра.


[video=youtube;jkhpZoPOfZI]http://www.youtube.com/watch?v=jkhpZoPOfZI[/video]
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Спортсменство е да се състезаваш честно. Да не е имал железа в ръкавиците си или нещо подобно? Не съм чул да се споменава за такова нещо по медиите. И от какъв зор някой ще му държи сметка какво правел с парите си? Не мисля, че преди да си прибере хонорара от този мач е спечелил кой знае колко пари. Последните му хонорари са от по 100-200 хиляди евро, а преди това се е бил за доста по-малко пари. Определено не се брои за богат, дори по българските стандарти. Да не говорим, че на тези пари чака и цял екип зад гърба му. А че имаше грешна тактика съм съгласен. Написах това още в първите си мнения по темата. Това не може да е повод да се злобее по негов адрес.
Е ясно, ама тогава какво значи "Правя го за България"? Ще ме прощаваш, ама аз ако примерно съм топ пъблишъра на адсенс за България и един от най-добрите в света (теоритично), правя десетки хиляди евро всеки месец, мога ли да твърдя, че го правя за България, а да си харча паричките сам? Това си е чист ПР и експлоатация на патриотични чувства на българите. И ти го казвам, не защото съм против това, а защото самият аз съм патриот. Сравни го с Дан Колов, който се прибира в родното си село и погасява всички дългове на съселяните си, купува самолети на държавата и какво ли още не. Пулев такъв ли е? Ако е, аз не съм чувал и се извинявам.
 
От: Пулев срещу Кличко

Пулев - топ 3 в професионалния бокс ------>плюват го колко е слаб.... Не е истина направо:)
Да сигурно трябва да си опразни банковата сметка, да докаже, че е патриот, ама съм сигурен, че и тогава ще му се намери кусур за плюване:)
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Няма как да сравняваме тогава и сега, обясних защо тогава просто поколението е друго, а сега особенно след 80. до макс 82 е просто ад.
Е ясно, ама тогава какво значи "Правя го за България"? Ще ме прощаваш, ама аз ако примерно съм топ пъблишъра на адсенс за България и един от най-добрите в света (теоритично), правя десетки хиляди евро всеки месец, мога ли да твърдя, че го правя за България, а да си харча паричките сам? Това си е чист ПР и експлоатация на патриотични чувства на българите. И ти го казвам, не защото съм против това, а защото самият аз съм патриот. Сравни го с Дан Колов, който се прибира в родното си село и погасява всички дългове на съселяните си, купува самолети на държавата и какво ли още не. Пулев такъв ли е? Ако е, аз не съм чувал и се извинявам.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Никой не му иска сметката, братле ( особенно в този форум ) и патриотизма не е в това да си я изпразниш, защото пък и тук има хора които вземат по маса пари, ама не ги раздават току-така.
Въпросът е, че трябваше след толкова пропаганда и глупости трябваше да победи, и наистина да се бие като лъв, а той беше като котенце!!!
Пулев - топ 3 в професионалния бокс ------>плюват го колко е слаб.... Не е истина направо:)
Да сигурно трябва да си опразни банковата сметка, да докаже, че е патриот, ама съм сигурен, че и тогава ще му се намери кусур за плюване:)
 
От: Пулев срещу Кличко

Човекът е спортист и се състезава за България. Всеки път преди да се бие звучи българският химн и се развява нашето знаме. Стигна до мач за световната титла. Преди години са му обещали милиони, за да си смени гражданството с германско, но е отказал. Не виждам какво повече може да се иска от него. Нямам никакво намерение да го сравнявам с Дан Колов. Всеки спортист е сам за себе си. Евентуално може да се направи сравнение след 20 години примерно, когато кариерата му отдавна ще е приключила. Смешно е това да се прави сега, след като има само 21 професионални мача зад себе си.

Не мога да разбера мотивацията на някои хора тук да демонизират един спортист. То не бяха подмятания за приятелката му; трябвало да си стои у тях, а не да се бие; къси му били ръцете и затова нямал никакъв шанс; бил балък... Откъде събирате толкова злоба, песимизъм и негативизъм не ми е ясно.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Въпросът е, че трябваше след толкова пропаганда и глупости трябваше да победи, и наистина да се бие като лъв, а той беше като котенце!!!
Трябвало е да победи? ЛОЛ:) Ицо, ами застани ти срещу Кличко и покажи как трябва да се победи тогава:) И за каква пропаганда говориш/пишеш си е направо мистерия:)
 
От: От: Пулев срещу Кличко

има само 21 професионални мача зад себе си.
Само това е достатъчно:) САМО след 21 мача този човек успява да стигне до битка за световната титла.
Кубрат не бил патриот.... Да сигурно тези, които го наплюха колко е слаб, сигурно те са големите патриоти... ама на думи само.
Хора като този човек и като онзи учител по физика трябват на България, хора които се доказват с делата си, а не псевдо форумни патриотчета, ровещи в уикипедия:)
Дотам стигнахме, НЕбългарин да показва повече патриотизъм от същата думичка, но без НЕ отпред:)
Сори за лиричното отклонение, но така ми дойде:)
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Въпросът е, че трябваше след толкова пропаганда и глупости трябваше да победи, и наистина да се бие като лъв, а той беше като котенце!!!

Извинявай, кой мач си гледал :)?

10 години минаха преди последната загуба на Кличко. От 10 години насам, не съм виждал някой да се изправи пред Кличко на ринга и да не отстъпва. Кобрата му се опълчи и затова в момента, навсякъде се чудят хората по света, къде се е крил този атрактивен боксьор Кличко. Истината е, че Кличко не е боксьор, Кличко е бизнесмен.
 
От: Пулев срещу Кличко

Сега някой да разясни, колко човека има преди Кубрат, които ще получат шанс да играят за титлата? Ако сложим поне по 7-8 месеца между мачовете - т.е поне две години минимум до теоретичен шанс за реванш?. Като се има предвид, че Кличко не го харесва, ще направи всичко възможно да го отложи с още. Т.е да забравим за реванш, по-скоро ще трябва да вземе световната титла от някой друг, защото вероятно Кличко ще се е отказал.....
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Не е моя спорт братле (а и в момента нямам) иначе бих се изправил. :)
Трябвало е да победи? ЛОЛ:) Ицо, ами застани ти срещу Кличко и покажи как трябва да се победи тогава:) И за каква пропаганда говориш/пишеш си е направо мистерия:)
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Не е до злоба братле, тук ни беше насадено, че едва ли не сме найй-голямата работа , а реално пунта мара чалгарче от шопия.
Ай да не ми се обиждат "столичани", ама всичко е пунта мара в цялата държава.
Добре в колко теми да се обяснявам за едно и също?
Тук поне сме наистина умни хора...
Нямам нищо против трите позиции. Всеки има право на мнение. Чистата злоба обаче не я разбирам. Злобата не може да е позиция. Това дори хейт не е. Хейтът е омраза и приемам, че има хора, които мразят различни неща, поради техни си причини. Злобата обаче е най-отровното нещо и няма как да я приема.
 
От: Пулев срещу Кличко

Много забавни хора се подвизават тук. Демонстрират завидна злоба срещу хора, които предлагат градивна критика, която ако бъде чута може да донесе само полза. Тест, твоите нападки към нас какво носят на Пулев, че не разбрах? Или и ти просто изпускаш парата, като се правиш на поддръжник?
Докато не се научим да казваме Благодаря на това, което може да ни бъде от полза, а само хейтваме ще сме все такива селяндури, дето се бутат при големите, за да им вдигнат самочувствието още повече.
 

Горе