Пулев срещу Кличко

От: От: От: Пулев срещу Кличко

Според мен Кличко го клинчи и му правеше разни номера първия рунд, Кубрат си изпусна нервите и отиде коня у ряката след двата нокдауна.

Ами Кличко му виж мачовете, има много повече от нашия в профи бокса и е усвоил много номера
Последния рунд, когато удари нашия, не само го удари но и го бутна силно назад, но не само последния рунд, имаше един удар на Кличко, в който нанася десен прав на Пулев и го бута и направо премина през него, а нашия като го нацели и му омекнаха краката на Кличко, не го бутна и прегази ами го хвана в клинч, а това си беше нокдаун
 
От: Пулев срещу Кличко

трябва да се изгледа

Кличко с Поветкин!

[video=youtube_share;HxF4QzdEDnQ]http://youtu.be/HxF4QzdEDnQ[/video]

Кличко след всеки рунд е сякаш лек фитнес си прави сигурно е помпен с много андроиди шом не дава проби!
 
От: Пулев срещу Кличко

След два нокдауна (единия с лакът, което е забранено!) още в първия рунд, няма как да очакваме друга развръзка.
И преди да пишете осъзнайте, че Кубрат е действащ професионален световен вицешампион в тежка категория!!!
 
От: Пулев срещу Кличко

Ако се разсъждава логично, наистина беше странен мачът и Пулев не приличаше на себе си. Най-вероятната причина да загуби по този начин е комбинация от фактори - психическо напрежение, грешна тактика, прегаряне, лоша физическа форма... По-малко вероятен, но възможен е вариантът за нагласен мач. Освен купен, един боксьор може да бъде и принуден насила да загуби. Все пак става въпрос за много милиони долари. Възможно е да има някакъв вид сделка - той пада доброволно, а Кличко му гарантира реванш до една година и по този начин двамата печелят камара пари от втория мач, защото интересът към него ще е рекорден. Това обаче са спекулации. Няма никакви доказателства засега и едва ли ще видим някога.

Интересно ще ми е някой журналист да пита Пулев защо се би по този начин в секундите след началото на първия рунд, преди да получи първия нокдаун.
 
От: Пулев срещу Кличко

Пак ще го кажа, Кубрат е най-добрия боксьор, но щаба го подведе
Защото е по-бърз и по-издръжлив от Кличко
Айде Кличко да беше получил нокдаун в първия рунд, да видим до кой рунд би могъл да стигне
 
От: Пулев срещу Кличко

Ето Иво Инджов колко добре е изказал гледната точка, която споделям и аз: цък!
Хайде сега Иво Инджев да си признае какъв му е никът във форума и да излезе пред строя. nandibandi, ти ли си, бе? :lol:
 
От: От: От: Пулев срещу Кличко

Точно това говоря и аз, че се е продал още по-напред в темата!
Пулев има 20 победи и сега една загуба.На всички мачое, които изгледах в тубата е с постоянно вдигнати ръце, а на този мач не бяха сигурно от нокдауните от 1 рунд

който знае руски

[video=youtube_share;bRLTakvHRbo]http://youtu.be/bRLTakvHRbo[/video]


коментар под видеото

Валуем прав, прогноз оказался верным. Но Пулев показал яркий, не скучный бокс и, на мой взгляд, у Пулева большое будущее. Лично мне не нравится манера Кличко "висеть" на сопернике с целью, чтобы тот больше устал. Зрелища такое "висение" не добавляет. Наоборот, добавляет антипатию к такому "чемпиону". Хоть Пулев и проиграл бой, скажу: Браво, Пулев !
 
От: Пулев срещу Кличко

Сливо Минджев :lol:
 
От: Пулев срещу Кличко

Абе да ходят да си мерят пишките до извора на силиконките димитровград, хич ми не пука вече ни за него ни за онези лечовци в национала.
Поздравявам само децата....
Ако се разсъждава логично, наистина беше странен мачът и Пулев не приличаше на себе си. Най-вероятната причина да загуби по този начин е комбинация от фактори - психическо напрежение, грешна тактика, прегаряне, лоша физическа форма... По-малко вероятен, но възможен е вариантът за нагласен мач. Освен купен, един боксьор може да бъде и принуден насила да загуби. Все пак става въпрос за много милиони долари. Възможно е да има някакъв вид сделка - той пада доброволно, а Кличко му гарантира реванш до една година и по този начин двамата печелят камара пари от втория мач, защото интересът към него ще е рекорден. Това обаче са спекулации. Няма никакви доказателства засега и едва ли ще видим някога.

Интересно ще ми е някой журналист да пита Пулев защо се би по този начин в секундите след началото на първия рунд, преди да получи първия нокдаун.
 
От: Пулев срещу Кличко

Пък ти кат' си "червенкоч" що имаш гарга за аватар? ;)
Името ми се чете отзад напред :twisted:
 
От: Пулев срещу Кличко

Мене лично Кубрат не ме е разочаровал, защото се би достойно, гладиаторски, даже извън човешките възможности
Той е най-добрия, като махнем външните фактори, ТОЙ Е ШАМПИОНА
 
От: Пулев срещу Кличко

Само Пулев!Иа дараи стойка на Тайсън, само трябва да си смени тренера и спаринг партньора!
Ето така трябва да унижи противника


[video=youtube_share;C6nfdYcpIfM]http://youtu.be/C6nfdYcpIfM[/video]
 
От: Пулев срещу Кличко

Само Кубрат Пулев - Кобрата, най-великият боксьор, единствения шампион
Кобра, Кобра, Кобра...
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Само Кубрат Пулев - Кобрата, най-великият боксьор, единствения шампион
Кобра, Кобра, Кобра...
[video=youtube;7agMuy63-50]https://www.youtube.com/watch?v=7agMuy63-50[/video]

Успокой се. Ето ти един от най-добрите за всички времена. Сега ги сравни.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Успокой се. Ето ти един от най-добрите за всички времена. Сега ги сравни.


Бокса не е същия, като по времето на Тайсън. Факта, че няма файтър шампион от толкова години е красноречив. Не че не е имало претенденти....

И не си прав за позицията си относно Кубрат. Всичко което прави, примера който дава е изключително в полза на България. Много млади момчета ще взаимства манталитет и позиция. Каквито и кусури да има държанието му е мъжко, ако питаш мен, предпочитам да гледат него, отколкото нагъзис примерно или който и да е метросексуален бастун. От тази гледна точка постигнатото е твърде много от където и да го погледнеш. Да не говорим колко момчета ще отидат в залата вместо в кръчмата, щото искат да са като него. Отделно и момичетата ще си търсят мъже като него, което също е много от полза.

Това че се казва Кубрат, а брат му Тервел, за мен е достатъчна гаранция за възпитанието, което му е дадено от баща му. Няма начин човек да си кръсти децата така, а после да не ги възпита по най-правилния начин. Така че теорията ти за комерсиалната потриотична позиция също не ми се вижда много достоверна. Циганския оркестър може някой да му го е пратил, едва ли сам си го е поръчал. И това че ходи с чалга ковра какво доказва? Националистите си хващаме само девици домакини ли!?:) Ако това са двете неща, които те карат да мислиш, че всичко е театър, за мен не е достатъчно.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

[video=youtube;7agMuy63-50]https://www.youtube.com/watch?v=7agMuy63-50[/video]

Успокой се. Ето ти един от най-добрите за всички времена. Сега ги сравни.

Точно Тайсън можеш да го сравниш с играта на Кличко. Да си видял Тайсън да влиза в клинч през 10сек., да вкарва лакти, да бута и други мръсни номера? Кличко е добър боксьор, но стратегиите му са изцяло "Курвенски номера" - победа на всяка цена, без значение дали мача е бил красив или не. Това е моето мнение. За съжаление Поветкин, колко и да се мъчеше, не можеше да стигне до главата на тоя "мастар", тъй като разликата им беше над 10см. височина и май повече разпън на ръцете.
Иначе Тайсън си остава най-големия - дори и от Али.
Относно спортсмеството - лично аз предпочитам някой да говори глупости преди и след мача и да се бие спортсместки, отколкото да се държи,като добър самарянин на приказки, а по време на мача да прави мръсни номера.
 

Горе