Пулев срещу Кличко

От: Пулев срещу Кличко

Ще се самоцитирам и да приключим този безсмислен спор.

осъзнайте, че Кубрат е действащ професионален световен вицешампион в тежка категория!!!

По тази логика Пулев пък съвсем няма право да критикува Кличко, но спирам, спирам...:)
Peace!:|
 
От: Пулев срещу Кличко

Аз пък гледах само първия рунд. За мен мача свърши още тогава и го спрях, нямаше нужда да гледам излагацията на Пулев.
 
От: Пулев срещу Кличко

Аз пък гледах само първия рунд. За мен мача свърши още тогава и го спрях, нямаше нужда да гледам излагацията на Пулев.

... а аз се прецаках и даже такова разочаровано бих им звъннала по телефона да продължат след като Кубрат се изправи, ама тоя височкия почна да вдига някакви знамена и си викам "няма ме чуе..." :evil:
 
От: Пулев срещу Кличко

На 25 ли се бие кличко с някакъв слабак от ранга на пулев.

И както казах за тоя аматьор пулев никой не помни вече, гледам интервюта преди мача с някакъв световно неизвестен дженкинс и споменават дейвид хей от предишните мачове, никой дори не пита за мача на кличко с пулев, представяте ли си колко е бил слаб щом никой не го ебе за тоя мач :D Както казах пулев повече никой няма и да го чуе, дори и аз не съм чул нищо за него повече. Кво стана с него, нали беше голямата работа?
 
От: Пулев срещу Кличко

Той е пример за големи амбиции и малки възможности, за него е голямо постижение, че успя да договори мач с Кличко изобщо, той 100% е знаел, че оня ще го размаже, ама е трябвало да има шоу все пак.
 
Re: От: Пулев срещу Кличко

Той е пример за големи амбиции и малки възможности, за него е голямо постижение, че успя да договори мач с Кличко изобщо, той 100% е знаел, че оня ще го размаже, ама е трябвало да има шоу все пак.

То си е шоу бизнес, малко или много бокса, но аз няма да се учудя, ако е било замислен преди това този цирк. ;)
 
От: Пулев срещу Кличко

Пулев преди това имаше само победи, което показва че е доста добър. Не гледайте само тази загуба. Имаше една история за един, който правел кладенци и един се срутил. Всички започнали да говорят против него, а той казал - "Не видяхте всички други, които съм направил и са здрави, а гледате този, който е паднал". Вярно, че държанието му не беше от най-пристойните, но все пак не трябва да се забравя всичко постигнато само заради един провал.
 
От: Пулев срещу Кличко

Идва му края на Кличко. Жалко че Пулев не можа той да го смъкне, но рано или късно някой ще го разпилее.
 
От: Пулев срещу Кличко

Да Кличко е вече на възраст за бокс и на химията няма да издържи още дълго така, че нормално е да му дойде края никой не е вечен.
И това си е бизнес като всичко останало, зад тоя стои егати екипа, а и руски олигарси, като се замисля дори Пулев да беше по-добър, на дали щяха да му позволят да победи, а че Пулев си има своите качества за това няма и спор, просто разликата в класите е много голяма.
 

Горе