Пункт за заверка и зареждане на пожарогасители

Mihaylov84

New Member
Здравейте,

Имам за идея да направя пункт за пожарогасители. Но никъде в интернет не намерих информация какво е нужно. Само съм дочувал , че се минава някакъв курс и после се купува оборудване за пълнене.
Искам да помоля , ако има някой компетентен по въпроса, само да ме насочи с малко информация.

Предварително благодаря!
 
Този бизнес се държи от бившите пожарникари. Напълно е безсмислено да се занимаваш с нещо, от което идея си нямаш.....най много да изядеш някой бой :)
Бежев пак избухна с поредния малоумен коментар хахаах
 
Ти колко пожарогасителя зареждаш, колко документа ти е изготвила такава фирма, че много да знаеш ?

Когато викате на някой малоумник, помислете вие какви сте ?

А кой би ти се доверил, като види, че не си бивш пожарникар ? Кой е малоумния - аз или ти?
Аз няма да се доверя на малоумник като теб, а ще отида при бившия началник на пожарната, където си ходя и сега.
 
Добра идея аз също си мислех за това преди години.. Направи им абонамент, вземи номера на клиента и му се обади другата година за да го подсетиш. Иди с кола да му вземеш пожарогасителите и му ги върни изрядни същият ден, особенно ако са фирми с много пожарогасители. Това е една несравнима екстра, с две думи продложи попдобрапуслуга от конкуренциятаки клиента ще предпочете теб, ако ще конкуренция да ти е бившият премиер..
 

Горе