Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

могат да се изкарват пари от мачове и то много, просто трябва да имаш много информация за отборите и да ги следиш.. да играеш по 1 мач на фиш и като това да си знаеш границата, иска се силна психика, аз нямам и затова не залагам много.
Да са ти честити 50те евро печалба :) реал водят хаха много си прав, че пари могат да се правят, но трябва психика аз едни 15лв. 2 седмици ги вдигам до 100 - залагам губя оставам с 10-15 пак ги дигам на 100 и пак падат... но аз и без това си залагам за кеф, така че ми е все тая... е малко си ми е яд де, ама карай здраве да е :beer:
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Айдееее, клакьорите пак налазиха форума.... нема отърване от комарджии :D

Вие кой бяхте - май Оня дето излъга няколко човека тука във форуа че ще раздава награди па после скоропостижно събра цирка
 
От: От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Вие кой бяхте - май Оня дето излъга няколко човека тука във форуа че ще раздава награди па после скоропостижно събра цирка

Моля?? А вие не бяхте ли този който прецака темата с идеята да лансира псевдо прииждащи комарджии и ги обличаше лично в одежди на онлайн бизнесмени???
 
Последно редактирано:
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Езък нещо пикантно съм пропуснал - Човек да не излезе за един два часа :)
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Сега гледам си ми писал на ЛС разни щуротии и си ме блокирал та да не мога да ти отговоря - Недей да се притесняваш даже няма да си правя труда да те обиждам то хора дето за половин година сменят по 3 профила даже няма нужда да ги обиждаш
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Не съм ти писал ЛС (много за важен се имаш май). Праснах ти реп+ с пцувня като коментар :D И не съм те блокирал, пак за важен се имаш, че някой специално твоята особа ще блокира :D
Но ако някой го е свършил вместо мен, определено услуга ти е направил :twisted:
 

Горе