Пуснах помощен блог към основен сайт

finty

New Member
Този
www.pazaruvane.blogspot.com

Въпросът ми е - разбрах че не мога да ползвам AdSense като е хостван при Гугъл, а мога ли да ползвам Commission Junction? Мога ли да предлагам рекламна площ в някакво далечно бъдеще?

В подобен ред на мисли - предлагам да разменим връзки - който се интересува да ми пише :)
 
Ми откъде, щото чета всичко и в главата ми е пълна каша. Имам спомен че като не е на мой домейн (или хостинг???) не мога - затова. Пък ако може - съвсем добре.
 
Нямаш право само при WordPress защото е в разрес с политиката им
 
да сме тончни при blog на wordpress.com нямаш право при блогър адсенса е вграден като опция
 
адсенс се добавя като добавиш нов HTML/Javascript елемент просто копваш кода на адсенс и си готов :) ако има проблеми пиши

P.S. Предприемачо, каква е тази защита от урл-а 8)
 
AmebaBot каза:
Здравей , страннико :) Приятен и ползотворен престой в нашия сплотен форум :)
( Да отменя малко Blinky , че сигурно запива нейде :D )
Мерси AmebaBot, :) еми аз само да му пожелая приятен престой тук и де се надявам че намира форума за интересно поле.

А това с УРЛ-тата е последен писъкна модата. :) Не се поства линк докато нямаш 5 поста. Че много виагри и големи ци*2 отнесохме през времето. :)
 
:) значи спам защита. Като се сетя модерирах един сайт на една варненска партия, много яко беше като няколко пъти излизаха някакви голи мадами - телефоните в офиса се загряваха :lol: Аз на моя сайт си карам на Captcha :)
P.S. Към предприемача - постоянно в адсенс рекламите ми показват твоя форум :p
 
Captcha на пхпбб го дупчат с 97% процента успеваемост имаше някакъв такъв проект на sorsforge от които се възползват софтуерите за спам :( В асенс рекламите на блогати ли се показваме или те преследва по нета нашата рекламка ?

PS. Екипа на предприемача се състои от трима души :)
 
man0l каза:
добре екип предприемачи :) ми в блога и из нета е адсенс-а :)

P.S. Сайта ми звучи като хттп : // строителен . предприемач . ком
:> :oops: :roll:
Така ти звучи, защото сега му е бума на строителството, чакай да дойде бума на IT сектора в Бг - тогава ще си дойдем на думата. :)
 

Горе