Пуснах форумче към make-business.info

Щи дам 1000 лева ако ми дадеш смислен отгоров, защо така грубо си изкопитал predpriemach.com и защо да ползвам твоя форум, а не този в който пиша сега :)
 
Този въпрос ми се завъртя и на мен в главата :)

Чакам с голямо нетърпение да чуя отговора :) :)
 
Хитрец си, Мастере, чувствам как ще продадеш инфото събрано от CrAzY-MaST на психолози и психиатри от цял свят ;)

Ама той си го е закодирал в ника бе .... :) :)
 
Не ве нищо нямам против, пича, даже ме кефи...
Просто това което прави е малко неетично към админите на форума и ако бях на тяхмно място много щях да му се ядосам. Имаше подобен случай с един друг форум, но това е една друга история ;)
 
Нека всеки от нас си има собствен форум и аз си имам също форум за SEO вътре има подобни теми като тук, но гледам да го рекламирам по Гугъл :) ако някой реши да се запише запише ако не здраве да е :) все пак тук съм дошъл от линк в webmasterbg.org в който шефчетата пишат също. Важното е да намираш интересно инфо, ако има още 5 форума и 5 сайта за SEO бих ги посещавал стига да ми дават нова и нова информация :)
 
ilianskim каза:
Нека всеки от нас си има собствен форум и аз си имам също форум за SEO вътре има подобни теми като тук, но гледам да го рекламирам по Гугъл :) ако някой реши да се запише запише ако не здраве да е :) все пак тук съм дошъл от линк в webmasterbg.org в който шефчетата пишат също. Важното е да намираш интересно инфо, ако има още 5 форума и 5 сайта за SEO бих ги посещавал стига да ми дават нова и нова информация :)


Двата форума са коренно различни и таргета им също е коренно различен
 
неразбирам какво имаш предвид...
сайта е на същата тематика като този, следователно и форума би трябвало да си прилича доста, не мислиш ли ? една и съща ниша - едни и същи проблеми за дискутиране... ?

edit:
з виждам прилика само в Проблеми - Секцията на Експертите, ще го променя


edit:
друга прилика освен тази виждаш ли... НЕ ?
найменованието на тази категория найстина не се сетих какво да напиша и взех идея от тук :?
 
MacTeP каза:
?
кажи бе бате :?

едит:
аз не те задължавам да влизаш или да пишеш там :) това е един вид форум към сайта, не целя конкуренция на предприемач... ако го целях едва ли в всичките си сайтове щях да слагам линкове към тях и реф линкове за някои програми....
 
е не сърдим :) а явно стилът ни на оптимизация е добър че ни харесват :)

пп само СЕО секцията е доста подобно кръстена но както казах не се сърдим :)

Иначе си спомням за онзи случай с форума nbsp се беше разсърдил доста на някои хора :)
 
CrAzY-MaST
според мен няма смисъл да си губиш времето да модерираш форум, при положение че можеш да развиваш досегашните си страници. Разбирам да беше направил нещо коренно различно, ама ти общо взето си изкопирал Предприемач и предполагам ще разчиташ и на неговата аудитория.
Всеки си прави каквото си иска, но е малко неетично и според мен.
 
icakis каза:
CrAzY-MaST
според мен няма смисъл да си губиш времето да модерираш форум, при положение че можеш да развиваш досегашните си страници. Разбирам да беше направил нещо коренно различно, ама ти общо взето си изкопирал Предприемач и предполагам ще разчиташ и на неговата аудитория.
Всеки си прави каквото си иска, но е малко неетично и според мен.

мне, идеята на форума не е да идвате вие(от предприемач) в него, а хората, които посещават сайта и да отиват там да обсъждат нещата писани в него ;)


Ех... лоша работа, то аз и сайта съм изкопирал сигурно от някъде по твоята логика - подобно съдаржание има в стотици български и хиляди чуждестранни форуми

едит:
а и мислиш ли че ще копирам нещо като знам, че по този начин няма да изплувам никога в търсачките и ще получа отношение подобно на твоето ?
отново повтарям - несъм копирал нищо - това съдаржание е нормално за сайт на същата тематика...

edit2:
леко започвам да се дразня... :evil:
вие защо правите сайтове за aff продукти бе icakis ? има хиляди сайтове на същата тематика, за същия продукт, а дори и графиките са еднакви...
вече ще знам да не влизам в сайтове за игри(не че влизам де :lol: ) защото във всички пише и има едно и също - онлайн игри и категории :lol:

едит3:
защо развивам форум ли ? за да накарам посетителите да си сетят, че могат да попитат нещо и някой да им отговори, а след време да се върне и да се сети отново да влезе в сайта и т.н. т.н. това е начин за увеличаване на трафика и редовните посетители
 
icakis каза:
CrAzY-MaST
според мен няма смисъл да си губиш времето да модерираш форум, при положение че можеш да развиваш досегашните си страници. Разбирам да беше направил нещо коренно различно, ама ти общо взето си изкопирал Предприемач и предполагам ще разчиташ и на неговата аудитория.
Всеки си прави каквото си иска, но е малко неетично и според мен.

Абе не да се меся ама..... я отвори http://www.google.com/search?q=gran...ox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7SKPB

Смяташ ли че е неетично 9 сайта да продават същото което продава първия? И колко е неетично ако си отвориш сергията с банани на пазара в 6 часа сутринта, още 5 сергии да отворят с банани след тебе.
Бизнеса си е бизнес. Ако той е слаб в тази работа - няма да има успех с форума си. Ако обаче размине предприемач.ком - значи е по добрър. Трябва да има конкуренция. Да е по интересно :)
 
@E-Business
напълно съм съгласен с теб
@ицка не ме ядосвай, че утре съм отворил хотелския сайт и ке те смажим :)
@крейзи не се ядосвай, а си работи докажи,че има място за твоя сайт.

П.С аз също правя на моя сайт форум с много от тематиката на предприемач и на бгуебмастъра обаче аз когато купих домейна www.princrease.com преди година и половина въобще не знаех за тия сайтове. Пък и мисля, че мога да ползвам сайта за много работи и форума е част от сайта нещо като чернова и място където може да се постави кратък въпрос относно сайта и това което пише в него .
 

Горе