Пуснах free WordPress тема...

contra

Well-Known Member
Ей тука - http://galinsimeonov.com/glacier/

glacier-big2.jpg


Вие сте първите с достъп до нея. Още се чудя де да я рекламирам.

Забележки:
  • Оригиналното шрифт не поддържа кирилица. Ще ги изпише със стандартен.
  • Настройването на слайдера може да дойде нанагорно на съвсем начинаещи уебмастъри.
 
Последно редактирано:
От: Пуснах free WordPress тема...

Много добра тема! Поздравления! Определено ще я ползвам в някой от следващите ми проекти.
Само имам една лека забележка или по-скоро предложение. В много от темите, винаги ми е липсвало дропдаун меню. Ако имаш голямо количество съдържание както и категории, определено мястото в хедъра до никъде не стига.
 
От: Пуснах free WordPress тема...

Мерси, дропдаун може да добавя във версия 1.1.
 
От: Пуснах free WordPress тема...

Браво, поздравления! Следващи стъпки - повече теми, платени, афилейт програма!
 
От: Пуснах free WordPress тема...

Тенк ю, тенк ю!
Пък дано на някой да му е от файда.

ПС: На Изида само афилиейт програми й у главата :)
 
От: Пуснах free WordPress тема...

Бате, до няколко дни ще ти дам линк да я видиш в действие ;) Идеална е :D Нали не възразяваш, ако отправя малко бъдещи насоки на развитие :p
 
От: От: Пуснах free WordPress тема...

Бате, до няколко дни ще ти дам линк да я видиш в действие ;) Идеална е :D Нали не възразяваш, ако отправя малко бъдещи насоки на развитие :p
Ще съм благодарен. Бъгове и груби кусури подлежат на фиксване, ако изскочат отнякъде.
 
От: Пуснах free WordPress тема...

В любимия син цвят.. за всичко става :)
Хубава e темата. Давай още.

За реклама ей така по форуми и тематичните сайтове където да я качиш .
 
Последно редактирано:
От: Пуснах free WordPress тема...

http://vicovete.com - добра тема, но бая се озорих особено с хедъра, кирилицата не излиза дори уникодната, номерацията на страниците е малко "бъгава", щото некст бутоните не са "мобилни", може и нарочно да си ги оставил, но не е добра идея според мен.
 
От: Пуснах free WordPress тема...

Още нещо - при търсене нещо се сбъгясва при мен, фонът се изтегля нагоре особено ако се търси несъществуваща фраза (на страницата няма много трекст) .
 
От: Пуснах free WordPress тема...

Не е лоша темата
 
От: Пуснах free WordPress тема...

http://vicovete.com - добра тема, но бая се озорих особено с хедъра, кирилицата не излиза дори уникодната, номерацията на страниците е малко "бъгава", щото некст бутоните не са "мобилни", може и нарочно да си ги оставил, но не е добра идея според мен.
За търсенето вярно е мой пропуск, ще бъде оправено.
Номерацията - Page Navi-то се е бъгясало нещо, ще го гледам.

Кирилица няма как да излезе, шрифтът просто не съдържа символите. Най-удачно да се сложи лого под формата на картинка в такъв случай..
 
От: От: Пуснах free WordPress тема...

За търсенето вярно е мой пропуск, ще бъде оправено.
Номерацията - Page Navi-то се е бъгясало нещо, ще го гледам.

Кирилица няма как да излезе, шрифтът просто не съдържа символите. Най-удачно да се сложи лого под формата на картинка в такъв случай..

Така съм и направил, опитах един трик с хед1.

ПС: една препоръка: понеже смятам да ползвам темата, която наистина е яка, би било добре да се показват заглавията на постовете, линкващи към отделните им страници (това е добре и от гледна точка на търсенето, иначе потребителят няма как да получи достъп до намерения пост) .
 
Последно редактирано:
От: От: От: Пуснах free WordPress тема...

Файлчето е ъпдейтнато и може да си го изтеглите наново. Страницата с резултатите от търсенето и Page Navi-то са оправени.

Ако някой вече е разбъзикал и не иска да си засипва промените, може да ъпдейтне само тия 2 файла:
  1. search.php
  2. wp-pagenavi.php

ПС: една препоръка: понеже смятам да ползвам темата, която наистина е яка, би било добре да се показват заглавията на постовете, линкващи към отделните им страници (това е добре и от гледна точка на търсенето, иначе потребителят няма как да получи достъп до намерения пост) .
Това не го разбрах съвсем ама ако имаш предвид търсенето - вече се изписват заглавията, да.
 

Горе