Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Си


Това не е линк, нито става ясно кой го е писал, нито срещу кого са се били. По-горе ти дадох линк към "пресния" клип с "разстрела на руския пилот"
Ето го видеото отпреди един месец (Published on 11 Oct 2015) https://www.youtube.com/watch?v=zcqzpXN5hFw
 
От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Си

Това не е линк, нито става ясно кой го е писал, нито срещу кого са се били. По-горе ти дадох линк към "пресния" клип с "разстрела на руския пилот"
Ето го видеото отпреди един месец (Published on 11 Oct 2015) https://www.youtube.com/watch?v=zcqzpXN5hFw
Ей трол, това е от тази книга, страница 185. Главата се казва "За морала на въздушния боец"
cover_stoyanov_web.jpg

Не ставало ясно кой го е писал :lol: Писал го е ген. Стоян Стоянов, това са спомените му. Книгата я няма дигитализирана никъде и не мога да ти дам линк. За това ти я снимах, неблагодарнико.

Колкото до видеото, без значение какъв е пилота - дали сириец или руснак, брадатите уроди са си брадати уроди за това, което правят.
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Ей трол, това е от тази книга, страница 185. Главата се казва "За морала на въздушния боец"
Не ставало ясно кой го е писал :lol: Писал го е ген. Стоян Стоянов, това са спомените му. Книгата я няма дигитализирана никъде и не мога да ти дам линк. За това ти я снимах, неблагодарнико.

Колкото до видеото, без значение какъв е пилота - дали сириец или руснак, брадатите уроди са си брадати уроди за това, което правят.

"ЕЪР ГРУП 2000"... ясно. Да ми беше пуснал линка от вестник "Дума" направо: http://www.duma.bg/node/5406
:)
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

"ЕЪР ГРУП 2000"... ясно. Да ми беше пуснал линка от вестник "Дума" направо: http://www.duma.bg/node/5406
:)
Това е издателство, трол.
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Това е издателство, трол.

На "председателя, скоба, президент" Петър Младенов ("По-добре танковете да дойдат") е, ама едва ли не знаеш. Я махни този Буров от аватара си и си сложи един Тодор Живков. По що се срамиш да се наречеш с истинското си определение?
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

На "председателя, скоба, президент" Петър Младенов ("По-добре танковете да дойдат") е, ама едва ли не знаеш. Я махни този Буров от аватара си и си сложи един Тодор Живков. По що се срамиш да се наречеш с истинското си определение?
Дреме ми на кой е. Важна е книгата, не кой я издава. Отивай да спиш под паметника на терористите пред американското посолство.
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Важна е книгата, не кой я издава.

Важно е именно кой я издава (и редактира преди печат). Както е важно не за кого се гласува на избори, а кой брои гласовете.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Всички бомбардировачи от сега ще бъдат съпровождани от изтребители
Ще се разположат ПВО комплекси С 300
Военните контакти с турция са прекратени

[video=youtube;KGlJFoIBKQw]https://www.youtube.com/watch?v=KGlJFoIBKQw[/video]
 
Последно редактирано:
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Да каже тов.Страна дали този источник е достоверный:
В результате инцидента с гибелью бомбардировщика Су-24 в Сирии погиб один пилот, который был убит огнем с земли после катапультирования, а также один морской пехотинец из состава группы, направленной для проведения поисково-спасательной операции. Кроме того, в результате попадания ПТУР был поврежден вертолет Ми-8. Об этом говорится в сообщении Генштаба ВС РФ, сообщает
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Всички бомбардировачи от сега ще бъдат съпровождани от изтребители
Ще се разположат ПВО комплекси С 300
Военните контакти с турция са прекратени

[video=youtube;KGlJFoIBKQw]https://www.youtube.com/watch?v=KGlJFoIBKQw[/video]

Освен това руският Генщаб съобщи за превантивните мерки, взети след нападението на турския изтребител срещу руския бомбардировач:

4. Русия ще усили ПВО-мерките. За целта в Средиземно море пристига крейсерът "Москва", оборудван с ПВО-системата "Форт".
5. Всички обекти, представляващи потенциална опасност за руските самолети, отсега нататък ще бъдат унищожавани.
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Важно е именно кой я издава (и редактира преди печат). Както е важно не за кого се гласува на избори, а кой брои гласовете.
Отново пръдни. Измисли нещо по-умно, американски лизач.
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Отново пръдни. Измисли нещо по-умно, американски лизач.

Що си такъв кисел? Нали Златка и Чуколина остават на свобода? :clap:
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Гледам вървят някакви извънредни съобщения за нови заложници във Франция, тез франсетата постоянно повтарям, че няма да се оправят много им куцат нещата.
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Що си такъв кисел? Нали Златка и Чуколина остават на свобода? :clap:
Какво ме засяга, че пуснаха под гаранция интимните ти приятелки?
 
От: От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относн

Какво ме засяга, че пуснаха под гаранция интимните ти приятелки?
Недей да ревнуваш сега! Отстъпил съм ти ги изначално. Ако не си разбрал и затова ме мразиш, моля, декларирам на всеослушание - техен си / твои са. Аз претенции към тях нямам.
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Турция почна с оправданията, че "не знаела чий е самолетът". "10-те предупреждения" се оказаха нещо, което не се било знаело към кого е насочено.

Щатите се отметнаха от проблема и седнаха да наблюдават как ще се развие ситуацията.

ЕС-страните, които се надяваха тихо и мирно да присъстват на следпобедната трапеза, изведнъж разбраха в какво бяха вкарани по линия на НАТО. По това, което наблюдавам като реакции, поуплашени са всички - и португалци, и германци. И е нормално.

Едва ли Русия ще смачка Турция военно - прекалено са високи рисковете за световна война с всичките й негативни последствия. Но Ердоган е пътник вече, поне икономически.
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Но Ердоган е пътник вече, поне икономически.

Как ще стане? Като спести пари и не си купи АЕЦ, както и не си плати за газа, ако му спре Русия доставките и не му построи Турския поток?
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Модератори, разкарайте го този кретен вече - за доброто на форума ви е, не за мое.

Какъв е смисълът да му налагате бан на 20 ника, а да му оставяте 21-ия?

Осира всяка тема, в която влезе, а влиза във всички. Все някой почва да му отговаря (вкл. и аз понякога дори) и се зачерква всичко де що е имало някакъв смисъл във форума.

Разбирам, че трупате "content", но в конкретния случай е по-ценно съдържанието, а не броят знаци.

Разбирам, че си има процедура, но не ми се подават сигнали "по форма" - имам си достатъчно друга работа и интереси.
 

Горе