Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Мария Захарова от МИД за информационната война (по Сирия) пряко:

[video=youtube;5R5RHjL0BIg]https://www.youtube.com/watch?v=5R5RHjL0BIg[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Тая мацка слага и Псаки и следващата крава след нея в малкия си джоб, и по външен вид и по IQ. :)
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Мачка здраво, да :) Лавров направи добър избор, като я подкрепи за шеф на Департамента за информация.
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Личното ми мнение е, че Русия повече никога няма да помага на други народи, само защото са и симпатични или поради някакви идеологически причини. Русия се намесва в Сирия, за да убие тази паплач в зародиш преди още да е успяла да плъзне мащабно из Средна Азия, а не поради това, че Асад е неин човек (колкото и да е по-западно възпитан в сравнение с баща си).

От сега нататък ще "мочи терористите в сортире", заради собствената си безопасност, а не заради амбиции или интернационални чувства.

:lol::lol::lol::lol::lol:

КОГА ПЪК Русия е помагала на някого, защото ѝ е симпатичен?!? Ти ми оправи седмицата направо.. :lol:
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

:lol::lol::lol::lol::lol:

КОГА ПЪК Русия е помагала на някого, защото ѝ е симпатичен?!? Ти ми оправи седмицата направо.. :lol:

Ами имаше разни забежки през годините, че тез били братушки, онез били славаяни, третите били угнетени, четвъртите били под робство и т.н. И ако официалната (дали царска, дали съветска, дали руска) власт освен това е гонила и държавни интереси, то обикновените руски хора наистина вярваха, че помагат на братя и угнетени.

Водещи интелигенти, учени, философи, писатели като Достоевски, например, предупреждаваха до какво ще доведе всичко това (не че някой е очаквал благодарност, но поне повечето не са очаквали оплюване), но трябваше да се изпита на гърба ни.

Затова се надявам, че НИКОГА ПОВЕЧЕ Русия (както властта, така и народът й) няма да се намесят някъде, ако нямат интерес. Прекалено много руснаци умряха през вековете, за да спасяват разни пещерняци. Nevermore.

Пр. Ако се месиш в Сирия, за да се опазиш тази терористична напаст да не нахлуе в средна Азия и през границите на РФ - ОК, това е правилната политика. Но ако се месиш в Сирия, за да помагаш на братския сирийски народ - това е грешка.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Пр. Ако се месиш в Сирия, за да се опазиш тази терористична напаст да не нахлуе в средна Азия и през границите на РФ - ОК, това е правилната политика. Но ако се месиш в Сирия, за да помагаш на братския сирийски народ - това е грешка.
Със сигурност част от причината е първото, но основната е Геополитика. От както започнва превъоръжаването, рекламата му завършва с "мы вернулись". От както ги избачкаха по време на олимпиадата в Сочи да организират преврат в Украйна и в последствие 1-во: свалиха цената на долара с 50%, за да съборят рублата и 2-ро: въведоха редица санкции на огромни и то печеливши най-вече зад граница компании, за да довършат икономиката. Сега с тази намеса казват на целия свят "мы вернулись" и ако не спрат това световно зло сега, докато са в коалиция с най-силните армии в света, и докато те самите имат пълно военно превъзходство, мисля, че ще загубят. Не може да чакаш отровна змия да се ухапе сама и да се отрови, просто и вадиш зъбите и я пускаш да съска и да и се смеят всички отровни и неотровни змии.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Със сигурност част от причината е първото, но основната е Геополитика. От както започнва превъоръжаването, рекламата му завършва с "мы вернулись". От както ги избачкаха по време на олимпиадата в Сочи да организират преврат в Украйна и в последствие 1-во: свалиха цената на долара с 50%, за да съборят рублата и 2-ро: въведоха редица санкции на огромни и то печеливши най-вече зад граница компании, за да довършат икономиката. Сега с тази намеса казват на целия свят "мы вернулись" и ако не спрат това световно зло сега, докато са в коалиция с най-силните армии в света, и докато те самите имат пълно военно превъзходство, мисля, че ще загубят. Не може да чакаш отровна змия да се ухапе сама и да се отрови, просто и вадиш зъбите и я пускаш да съска и да и се смеят всички отровни и неотровни змии.

Това, че светът чува това "мы вернулись" е косвен резултат. Добре е, разбира се, че "целият свят" понякога чува, но Путин изрично заяви на сесията на ООН, че "не се движим от амбиции, а от стремеж да защитим националните ни граници".

Сирия е на един *** място от нас. За европейските страни това може и да са някакви големи разстояния (сещам се за вица как един люксембуржец полудял на седмия ден при пътуването си в спалния вагон на влака до Владивосток), но за нас това е дори по-близо, отколкото от Москва до Санкт-Петербург.
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Самата истина, никакъв виц не е. Навремето пътувах с влак Варна-София-Москва-Петербург :) 5 Дена с няколко прикачвания и един ден престой в Москва. ПОЛУДЯХ!!!


Това, че светът чува това "мы вернулись" е косвен резултат. Добре е, разбира се, че "целият свят" понякога чува, но Путин изрично заяви на сесията на ООН, че "не се движим от амбиции, а от стремеж да защитим националните ни граници".

Сирия е на един *** място от нас. За европейските страни това може и да са някакви големи разстояния (сещам се за вица как един люксембуржец полудял на седмия ден при пътуването си в спалния вагон на влака до Владивосток), но за нас това е дори по-близо, отколкото от Москва до Санкт-Петербург.
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Самата истина, никакъв виц не е. Навремето пътувах с влак Варна-София-Москва-Петербург :) 5 Дена с няколко прикачвания и един ден престой в Москва. ПОЛУДЯХ!!!

Представяш ли си какво му е било на клетия люксембургски гражданин, решил да описва руските простори от прозореца на купето, щом дори на българин му е дотегнало (България хич не е малка по европейски мащаби, това с "човешката длан" е пропаганда).

Но споко! Вече няма влакове от София до Москва :)
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Не позна, генерале
Може да можеш да оцветяваш карти.нки, ну умаловажаваш фактити,,, кома развираш

oтивай при ИД да ги защитаваш, продажник такъв.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

типично в стил Болен:
"Атака" предлага България да влезе в коалицията на Путин срещу "Ислямска държава"
Атакистчетата, толко са заблудени, милинките. Всичкото това в стил "Путин vs ИД" е шоу. Коалицията на Путин? Верно ли има Коалиция? Да не говорим, че на Путин му е през дедовия за ИД. Той си гледа бомбето Асад. Яко промиване на мозъци, ама е по-скоро плакнене на кухи канчета.
Новата цел е да се създаде отношение, да се възпита такова крайно. Както тук ни възпитават - ако не си комунист, значи си соросоид - и някои лапни-шарани от форума доста успешно кълват на мантрата. Поне да пълнят гушата, ама се съмнявам - то си е простотия балканска.
Прас-прес опитва да прекара същата парадигма и за Сирия - ако не си с Асад, значи подкрепяш ИД. Мъка, мъка... толкова плоско, та чак тъжно.


още един защитник на ислямска държава. Занимавай в Сирия да те шиб** , продажник
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

:lol::lol::lol::lol::lol:

КОГА ПЪК Русия е помагала на някого, защото ѝ е симпатичен?!? Ти ми оправи седмицата направо.. :lol:

Смешник, разбира се, че Русия си има някакви имперски интереси, все пак са една от водещите сили. Въпроса е ние като нация кои интереси са ни по-близки - тези на Русия или тези на подкрепящи терористите, а теб те чухме и те знаем, че подкрепящ ФАШ и ислямистите, затуй е имало Белене заради такива като теб, дето са ги давали на прасетата преди, ако имах власт и режима беше друг, веднага те слагам за храна на прасетата, или ще те пусна в Сирия да те шибат ислямистите.
Ти не беше ли тоя кретен, който в темата за америка за България каза, че всичко било точно и тез пари отивали по предназначение, ех ех, как няма Белене, ей затуй е имало Белене преди - заради такива като теб.
 
От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Си

Ха, ха... Аз съм ходил много пъти, само че със самолет - Директно София-Петербург, за няколко часа си там. Идеята беше да видим същите тея простори... Голяма грешка:) Интересно е първите 20-30 часа, после всичко ти става еднакво и искаш само да свърши:) Едно поле ми се е забило в главата, абсолютно еднакво през всичките десетки часови. Лягаш спиш докато всичко те заболи, ставаш същото поле:shock:, ебаси... Нещо като безкрайна пустиня, само че с растителност:) Това хем е по насам. Към Владивосток вече наистина е нечовешко предполагам.


Представяш ли си какво му е било на клетия люксембургски гражданин, решил да описва руските простори от прозореца на купето, щом дори на българин му е дотегнало (България хич не е малка по европейски мащаби, това с "човешката длан" е пропаганда).

Но споко! Вече няма влакове от София до Москва :)
 
От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Си

Към Владивосток вече наистина е нечовешко предполагам.

Тайга, тундра, тайга, тундра, тайга, тундра... Дет пееше Висоцки: "500 назад, 500 вперед, и кто там после разберет..."

Иначе стигнеш ли дотам (поне до Хабаровск) си е рай, особено през лятото. Огромни риби в реки, на които не се вижда отсрещния бряг, плажове по-големи от Слънчев бряг, Несебър, Равда и Влас, взети накуп, природа, 25-30 градуса жега, комарите се изпаряват нанякъде, гората диша, китайски градчета-милионници на отсрещния бряг, в които има всичко останало, което случайно не си намерил в Русия... Япония на две крачки, Корея, други цивилизации, интересно е като в приказка, кеф...

P.S. Все още продължавам да асоциирам отминалите там дни с Робин Уйлямс (R.I.P.) в "What Dreams May Come".

[video=youtube;_rZCuitamGI]http://www.youtube.com/watch?v=_rZCuitamGI[/video]
 
Последно редактирано:
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

още един защитник на ислямска държава. Занимавай в Сирия да те шиб** , продажник
Я, ей го атакисчиту! Най-краткия тест за интелигентност - "Подкрепяте ли Болен?".
Ще се занимавам с каквото си искам. Но теб като те кефи да влизаш в коалиция срещу ИД - купи си автомат и отивай да се биеш рамо до рамо с "братушките", патриоте :)!
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Си

Смешник, разбира се, че Русия си има някакви имперски интереси, все пак са една от водещите сили. Въпроса е ние като нация кои интереси са ни по-близки - тези на Русия или тези на подкрепящи терористите, а теб те чухме и те знаем, че подкрепящ ФАШ и ислямистите, затуй е имало Белене заради такива като теб, дето са ги давали на прасетата преди, ако имах власт и режима беше друг, веднага те слагам за храна на прасетата, или ще те пусна в Сирия да те шибат ислямистите.
Ти не беше ли тоя кретен, който в темата за америка за България каза, че всичко било точно и тез пари отивали по предназначение, ех ех, как няма Белене, ей затуй е имало Белене преди - заради такива като теб.

Дори не ти чета постове вече.. Смешник ми вика, кретен, след като обиждаш, то се вижда кой, какъв е !!! Като не можеш да общуваш като хората и не можеш да говориш в раздел "политика" без да обиждаш, тогава по-добре смени насоката си. Насочи се към раздел "офф топпик" например и там си обиждай колкото душа ти иска, стига да има кой да те търпи.

ПП: Приеми ми поста като съвет и не ми слагай думи в устата или идеи в главата. Нищо не си разбрал за мен. И не, не бях АЗ!
ПП2: Ако продължаваш така, ще пусна рипорт до администраторите. Няма да търпя някой да ме обижда и то систематично, само заради това, че не споделям неговите виждания и идеали!
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

още един защитник на ислямска държава. Занимавай в Сирия да те шиб** , продажник

Нещо не си разврал, ама не са учудвам за теби
Кога споря със шизофреидният всезнайко Страната, ниса намесвай
Или виж за какво апострофирах Страната, прочети дватрипъти,след туй мисли и аналлизирай,,, мислех те за малко поумен
Насдровя ребята :beer:
м
ПС забилязвам, че админите си праят байбрадърски шигички и трият и местят коментари, бравос байбрадъри,,, оцинявам чуството ви за хумор
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Волен е на мнение за само логистична подкрепа, а пък такива подлоги като теб, които подкрепят ИД - казах ти - заминавай да те шибат руснаците в Сирия заедно с тоя кретен глупак iliqnktz

Бате, от русофил български патриот става ли? не съм против намесата на Русия в Сирия, но по добре да пазим неутралитет във външната политика
Ако не изгоним американските бази от България, тогава съм съгласен да приемем и руски бази за равновесие,,, и шистане бласи цирка, ама пуне всички чуждоплоклонници шиса доволни
Насдръве дружина
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Aз руски бази не знам да има, за сметка на ФАШ. И ние неутралитет няма как да пазим, защото сме членки на терористичната групировка НАТО, пряко управлявана от ФАШ.
 

Горе