Пушалня за джентълмените

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Някога едно време английските джентълмени са се оттегляли след вечеря в пушалнята с чаша бренди и пура.
Поради това, че в последно време придобих страхова невроза да не се включа с неподходящи "сексистки" коментари предлагам да се създаде секция "Пушалня" във форума със строги изисквания. :D

1. Сканирано ID предоставено на администрацията
2. Снимка с бирено коремче (или поне зачатък на такова за новобранците), доказваща принадлежност към слабия пол (мъжкия, ако на някой не му е ясно)

PS : Готов съм за изяждане
 
От: Пушалня за джентълмените

Някога едно време английските джентълмени са се оттегляли след вечеря в пушалнята с чаша бренди и пура.
Поради това, че в последно време придобих страхова невроза да не се включа с неподходящи "сексистки" коментари предлагам да се създаде секция "Пушалня" във форума със строги изисквания. :D

1. Сканирано ID предоставено на администрацията
2. Снимка с бирено коремче (или поне зачатък на такова за новобранците), доказваща принадлежност към слабия пол (мъжкия, ако на някой не му е ясно)

PS : Готов съм за изяждане

И какво ти стана сега, до одеве нищо ти нямаше?:lol:
 
От: Пушалня за джентълмените

Нещо като мъжки клуб да си говорим за жени, пък те ше гледат през плета така ли сър Торбалан
 
като гледам, нещо сме малко жентълменити :)
 
От: Пушалня за джентълмените

Пък уж много нахакани лейдита има у форума, очаквах да се вържат на бъзика
 
От: Пушалня за джентълмените

Вече не е модерно да се пуши.
Модерно е да си носиш биберон с "минерална" вода и периодически да си посръбваш от него, колкото се може по елегантно.
Предимство е цвета на бутилкобиберона да е в тон с дрехите и останалите аксесоари.
 
От: Пушалня за джентълмените

И какво ти стана сега, до одеве нищо ти нямаше?:lol:
Гаджето ми говори по време на Шампионската Лига :D

Вече не е модерно да се пуши.
Модерно е да си носиш биберон с "минерална" вода и периодически да си посръбваш от него, колкото се може по елегантно.
Предимство е цвета на бутилкобиберона да е в тон с дрехите и останалите аксесоари.
Ауууу например розов!
Сетих се за изказването на Евгени Минчев - "Метросексуални ли? Това какво значи, че си купуват вазелина от Метро?"
 
От: Пушалня за джентълмените

До колкото помня, имаше такава сцена от филма Титаник.
 

Горе