Продава се: Пълно SEO на невероятна цена

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Пакета е продаден! Цената на пълно SEO е 500 лева!

Включва
  • Вътрешен СЕО анализ на сайта
  • Оправяне на проблеми в кода
  • Добавяне на 10 линка в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на 10 уникални статии с линкове в тях в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на сайтът ви в до 10 избрани и съответстващи на съдържанието ви други сайтове и каталози, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Добавяне на линкове в 3 статии в други сайтове, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Допълнително СЕО в сайт, който ще може да ви кажа след като видя вашият
  • Наблюдение на сайта 3 месеца как се позиционира и добавяне на нови линкове
Този пакет ли е намален на 30лв? Ако да - пиши ми на лично, моля.

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
За месец февруари мога да работя по SEO оптимизацията на един клиент.

Пишете за повече подробности!

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Даже на 3 лв. е намален, ще го вземеш ли колега?
Боже, много съм ти симпатичен явно. Имах въпрос към колегата кое точно е намалено, не знам къде се припозна и защо си на всяка манджа мерудия

nikolai.mt

Active Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Боже, много съм ти симпатичен явно. Имах въпрос към колегата кое точно е намалено, не знам къде се припозна и защо си на всяка манджа мерудия
Защото се лигавиш с човека. Той ти пише, че е намален на 300 лв., ти го питаш кое е намалено на 30 лв. и че ще го вземеш!

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Защото се лигавиш с човека. Той ти пише, че е намален на 300 лв., ти го питаш кое е намалено на 30 лв. и че ще го вземеш!
Пакета веднага се взе. Цената в момента е 500 лева, което пак е възможно най-ниска цена за подобен вид услуга. Цената от 30 лева не бих и я коментирал :)

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
От 1 март ще мога да работя по нова SEO оптимизация за един сайт. Първият, който поръча получава и 6 месеца банерна реклама като подарък.
Цена: 500 лева

Последно редактирано:

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Цената ми от 500 лева за пълно SEO остава. Най-ниската цена, въобще. Работя качествено и до постигане на задоволителни резултати в търсенията в Google.

Мога да работя само по още един сайт!

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
За месеците април-май мога да работя по един сайт. За повече подробности пишете на лично съобщение.

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Мога само на един клиент да направя SEO оптимизация до края на месеца

nikste

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Поръчай сега пълно SEO за вашият сайт на най-ниска цена от 500 лева. За повече информация пишете на лично

Горе