Продава се: Пълно SEO на невероятна цена

Пакета е продаден! Цената на пълно SEO е 500 лева!

Включва
  • Вътрешен СЕО анализ на сайта
  • Оправяне на проблеми в кода
  • Добавяне на 10 линка в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на 10 уникални статии с линкове в тях в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на сайтът ви в до 10 избрани и съответстващи на съдържанието ви други сайтове и каталози, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Добавяне на линкове в 3 статии в други сайтове, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Допълнително СЕО в сайт, който ще може да ви кажа след като видя вашият
  • Наблюдение на сайта 3 месеца как се позиционира и добавяне на нови линкове
Този пакет ли е намален на 30лв? Ако да - пиши ми на лично, моля.
 
За месец февруари мога да работя по SEO оптимизацията на един клиент.

Пишете за повече подробности!
 
Даже на 3 лв. е намален, ще го вземеш ли колега?
Боже, много съм ти симпатичен явно. Имах въпрос към колегата кое точно е намалено, не знам къде се припозна и защо си на всяка манджа мерудия
 
Боже, много съм ти симпатичен явно. Имах въпрос към колегата кое точно е намалено, не знам къде се припозна и защо си на всяка манджа мерудия
Защото се лигавиш с човека. Той ти пише, че е намален на 300 лв., ти го питаш кое е намалено на 30 лв. и че ще го вземеш!
 
Защото се лигавиш с човека. Той ти пише, че е намален на 300 лв., ти го питаш кое е намалено на 30 лв. и че ще го вземеш!
Пакета веднага се взе. Цената в момента е 500 лева, което пак е възможно най-ниска цена за подобен вид услуга. Цената от 30 лева не бих и я коментирал :)
 
От 1 март ще мога да работя по нова SEO оптимизация за един сайт. Първият, който поръча получава и 6 месеца банерна реклама като подарък.
Цена: 500 лева
 
Последно редактирано:
Цената ми от 500 лева за пълно SEO остава. Най-ниската цена, въобще. Работя качествено и до постигане на задоволителни резултати в търсенията в Google.

Мога да работя само по още един сайт!
 
За месеците април-май мога да работя по един сайт. За повече подробности пишете на лично съобщение.
 
Мога само на един клиент да направя SEO оптимизация до края на месеца
 
Поръчай сега пълно SEO за вашият сайт на най-ниска цена от 500 лева. За повече информация пишете на лично
 
За този месец мога да работя по един сайт. Пишете за повече подробности.
 
Следващият клиент, който поръча от мен пълно SEO получава отстъпка и общата цена става 380 лева само!
 
Остана само още един пакет от промоцията. За повече информация пишете на лично или се обадете.
 

Горе