Продава се: Пълно SEO на невероятна цена

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Правя пълно SEO само на двама клиенти:
  • Вътрешно SEO анализ на сайта
  • Оправяне на проблеми в кода
  • Добавяне на 10 линка в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на 10 уникални статии с линкове в тях в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на сайтът ви в до 10 избрани и съответстващи на съдържанието ви други сайтове и каталози, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Добавяне на линкове в 3 статии в други сайтове, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Допълнително SEO в сайт, който ще може да ви кажа след като видя вашият
  • Наблюдение на сайта 3 месеца как се позиционира и добавяне на нови линкове ако се наложи
Срок на изпълнение: 30 дни
Срок за наблюдение и съпорт: 90 дни
Цена: 500 лева!

Отстъпка за следващ клиент и обща цена от 380 лева за пълно SEO

За контакти:
Николай Николов
0884150018
 
Последно редактирано:
От понеделник мога да работя по пълното СЕО на един до два сайта. Работата е сериозна като количество и повече няма да мога да обхвана за този период от 1-2 седмици.

Благодаря за интереса!
 
Ако напишеш в Гуугъл думата "СЕО" съвсем недвусмислено показва какво значи, а именно, същото, което и SEO. Това е литерация от латинските букви SEO и сред колегите, които се занимават в този бранш много добре знаят за какво става въпрос. Но това, колега са подробности, които не са в нашата сфера да обсъждаме - лингвистиката на езиците.
 
Ако напишеш в Гуугъл думата "СЕО" съвсем недвусмислено показва какво значи, а именно, същото, което и SEO. Това е литерация от латинските букви SEO и сред колегите, които се занимават в този бранш много добре знаят за какво става въпрос. Но това, колега са подробности, които не са в нашата сфера да обсъждаме - лингвистиката на езиците.
Оффтопик... Не е сигурно...
17659
Успех с обявата, да се счита за ъп.
 
Не знам какъв Гуугъл ползваш, на мен други резултати ми излизат. Мисля, че всеки може да си направи този опит и да види какво му излиза.

Благодаря. Успех и на теб!
 
Мога да работя до края на месеца по един сайт. Ако желаете вашият сайт да се позиционира по-добре в Google търсенията моля да се свържете с мен.
 
Колегата го е написал на кирилица, а ти търсиш "CEO" на латински. На всички е ясно какво има предвид.
Четеш ли, че съм написал "не е сигурно" или няма къде да спамиш ? Затова съм написал и "успех с обявата", ама той чукча не читател...
 
  • Like
Реакции: sim5
Четеш ли, че съм написал "не е сигурно" или няма къде да спамиш ? Затова съм написал и "успех с обявата", ама той чукча не читател...

Търсиш го на латински и пишеш: "Не е сигурно"...
Моите извинения за спама. Повече няма да правя така!
 
Екипа се увеличи с един човек, така че мога да поема още един сайт за пълно СЕО. Моля, за подробности пишете на ЛС
 
Екипа се увеличи с един човек, така че мога да поема още един сайт за пълно СЕО. Моля, за подробности пишете на ЛС

Еее, жалко. Ако предлагаше SEO веднага щях да ти се обадя. :)
 
Свободен съм да започна работа по пълната SEO оптимизация на още един сайт.

Моля за повече подробности пишете на ЛС
 

Горе