Продава се: Пълно SEO на невероятна цена

Следващия ми клиент получава и банерна реклама за 1 месец. За повече информация пишете на лично.
 
Пускам само един пакет от 380 лева за първия, който го вземе. Пишете на лично за повече информация!
 
Пакета е продаден! Цената на пълно SEO е 500 лева!

Включва
  • Вътрешен СЕО анализ на сайта
  • Оправяне на проблеми в кода
  • Добавяне на 10 линка в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на 10 уникални статии с линкове в тях в мои сайтове в подходящи категории
  • Добавяне на сайтът ви в до 10 избрани и съответстващи на съдържанието ви други сайтове и каталози, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Добавяне на линкове в 3 статии в други сайтове, които не са мои, но са важни по съдържание
  • Допълнително СЕО в сайт, който ще може да ви кажа след като видя вашият
  • Наблюдение на сайта 3 месеца как се позиционира и добавяне на нови линкове
 
Сега мисля, че трябва да разбереш, защо не трябва да предлагаш услуги във форума. :) Избора е твой, разбира се! Поздрави!
 
Сега мисля, че трябва да разбереш, защо не трябва да предлагаш услуги във форума. :) Избора е твой, разбира се! Поздрави!
Поздрави и весели празници, колега!
 
  • Like
Реакции: ADO
С промоцията, която правя първият, който вземе пакета получава и банерна реклама за цяла една година на стойност 380 лева като подарък! Пакета е само за един клиент. За повече подробности пишете на лично.
 
За този месец мога да работя по SEO оптимизацията за един клиент. Очаквам ви.
 
Този пакет е продаден. Мога да работя по още едно SEO за сайт. Пишете на лично за повече информация.
 
Колеги, до края на месеца мога да работя по SEO оптимизацията на вашият сайт.

Пишете на лично за повече информация.
 
Промоцията продължава. Само за един клиент отстъпка от 500 на 300 лева.

Вземи пълно SEO за вашият сайт на цена от 300 лева!
 
Последно редактирано:

Горе