Първата българка милионер от интернет бизнес.

От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Бате, много ясно че са милионери по тези сайтове - как иначе ще си продават продуктите ако не те обедят, че са станали милионери. А и продават обучителни продукти (информационни). Не върви някой, който не е милионер да те въввержда и обеснява за онлайн бизнес. :)

И не пише че от Бг, а твойта държава (your country), аз съм с швейцарско ip, и щом ти виждаш същото значи е нагласено да си е така.:) Не вярвайте на такива сайтове. В личния ми архив имам около 1000+ подобни тамплейти за такива сайтове - даже са по-добри. Идват готови с копито.:)

Иначе силно се надявам да има бг интернет милионер тук. За мен ще е голяма гордост и стимул. ;)
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

тея темплейти са много яки. загрява ти скрола докото стигнеш то края на страницата а в края на краищата тея книги ги има фрии ама не може да разбереш как да станеш милионер. а само като видях че фамилията и е Кос разбрах тия колко са напушени
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

доста добър трик . Има си даже и бот
Има си всичко и то само за $5-10 в и-бей.:) Тези толкова разбират от онлйан маркетинг, колкото аз от половия живот на сибирския хамстер.

А като си представите, че има хора, които копуват това. Ще си кажете:"бегай бе, кой ще си го купи", но има. Селс копито им изглежда силно, но е фабрично и то. :wink:
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Прилича на Апостол Апостолов:)
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Прилича на Апостол Апостолов:)
Апостол Апостолов прилича на тях. Общо взето той от такъв тип бизнес копира. Като добавя и агресивност, арогантност и ...
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Не съм много сигурен, но мисля че този сайт(или много приличащ на него.... картинките бяха абсолутно същите) беше обявен за продажба. Претендираше се, че изкарва към $30k месечно.
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Това ми напомня за един юнак с който се бяхме спречкали в един чат канал. Та много ме ядоса там. Според скромното си самоописание се изкара звяр, обаче аз много бързо паля. Решихме да се срещнем и да уредим въпроса по старомодния, добър и доказан начин (признавам, келешка постъпка но просто ми беше кипнало). Отидох на мястото, бяхме с приятели ест, и той побягна.
Поуката - в момента мога да пиша във форум за автомобили, че карам Ферари и спешно търся части. 90% от хората ще си помислят - ебати гъзара.
Интернет отваря големи врати що се отнася до сриване на границите на общуване и разширяване на бизнеса. Но в същото време има и непреодолими за момента граници - измамите са няколко пъти по високи, респектът който би присъствал при офлайн бизнеса е двойно по-малък, защото губиш директния контакт с купуваче или колегата.
Недей вярва много много, иначе пожелавам на всички ни да сме задружни бизнес милионери в най-кратко време :)
Живи и здрави..
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Код:
http://browsershots.org/http://www.internetmilliondollars.com/
:D

Tъй като линка ще expire-не скоро, обяснявам:

Отворих сайта с помощта на browsershots.org, чрез който можете да видите сайта си в различни браузъри на различни платформи, които очевидно се намират на компютри в различни държави. На снимките се вижда, че тази Anna Kos е веднъж от Germany, веднъж от United Kingdom, Finland, Poland, United States, Netherlands, веднъж от България... Плюс това фамилията й е нетипична за българка.

Баси идиотите, как ЛЪЖАТ!!!

Пиша този пост, защото мисля, че един сериозен сайт, още повече бизнес ориентиран, в никакъв случай не трябва да подвежда потребителите си. Мисля, че трябва да си вземем поука от това :)
 
Последно редактирано:
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

така е прав си, благодаря за времето което си отделил :)
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

E има българка ама при мен няма :) защото явно съм в Германия :)
anna kos, germany
she made a fortune in 4 months:

Best system ever! Other systems don't even come close. No analysis, no complicated decision taking. Just simple step-by-step instructions telling me exactly what to do. Great opportunity for anyone looking for easy income. Amd thank you - the staff at the helpdesk are helpful in case you have any questions.
П.С. Адултфренд файндър ползва същпо подобен скрипт :) само че по разширен
 
Последно редактирано:
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Anna Kos, India

Смях. За адултфрендфайндър и аз забелязах. Тъкмо се чудех веднъж откъде пък толкова разгонени млади девойки в софия, като забелязах едно лице, което съм виждал в някой еротичен сайт. Доста подвеждаща реклама.
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Абе май си е лъжа това
 
От: Първата българка милионер от интернет бизнес.

Anna Kos, Spain
Я да не лъжете ,момичето си е чиста испанка.:p:D.
За измамниците няма почивен ден.Остана да ми беше показало ,че е
от квартала в който живея
 

Горе