Първата българска организация за супергерои

От: Първата българска организация за супергерои

Superheroes-People-vs.-Dogs-6.jpg


В тоя ред на мисли,.. да ви разкажа една история свързана с работата на бъдещия супер герой - мангалите. Та нали съм от Сливен, имаме най-голямата циганска махала в Европа спрямо глава от населението на града. И като бях ученик, госпожата по география, която се занимаваше и с някакви интеграционни европейски програми ми разправя как са слезнали долу в циганската махала с някакъв екип... И обикаляли, обикаляли да огледат как е инфраструктурата, та по едно време влезнали в някаква голяма къща на богат мангал...

И вътре на двора една голяма статуя от този тип:

G-Zeus-Bronze-2.jpg


Зачудила се учителката ми и помислила, че вярват в някакви древногръцки богове тия от Орейндж каунти-то долу и ги попитала, Зевс ли е това, Аполон ли??

В крайна сметка излезнало, че това била статуя на техен роднина, който умрял докато крал кабели от някакъв трафопост, та за това го направили така сякаш държи жица............ :D
 
От: Първата българска организация за супергерои

А героите и примерите за поведение

Не бъркай герой и супергерой!...
 
От: От: Първата българска организация за супергерои

А защо не?
Мога да ти кажа, че крадците (или изобщо циганите) са страхлива сган - нападат само като са с глутницата и то беззащитни стари хора или някой който е сам!

Това им е силата на циганите - количеството.
Никога циганин няма да отиде да краде сам или да предизвика бой - винаги ще вземе още няколко човека.

Ромите са голям проблем. Законите в държавата не се ефективни и за да има справедливост създадохме организацията. Целта ни е да имаме членове на различни места в България . Да накараме хората ако видят, че може да помогнат на друг човек да го направят а не да стоят и гледат.
 
От: Първата българска организация за супергерои

Вижте този клип. Заснет е в Сащ. Супергероят Phoenix Jones залавя дилър на хероин. Респект за Phoenix Jones.
[video=youtube;1lt_0erYer8]http://www.youtube.com/watch?v=1lt_0erYer8[/video]
 
От: Първата българска организация за супергерои

Дай нещо нашенско, холиуд ги знаеме

Нямаме такива клипове от България. Но когато ни изпратят ще ги публикуваме в сайта. Това не е холивуд. Това си е реално видео.
 
От: Първата българска организация за супергерои

Амчи то цялата хамерика е един холиууд

^^^^^^^^^^ Това! :) А и отделно може ли съвсем информативно да попитам Българските организатори на това .. нещо на по колко години са? Аз лично ви давам максимум 20, ако не и по-малки, 9-10 клас деца.
 
От: От: Първата българска организация за супергерои

^^^^^^^^^^ Това! :) А и отделно може ли съвсем информативно да попитам Българските организатори на това .. нещо на по колко години са? Аз лично ви давам максимум 20, ако не и по-малки, 9-10 клас деца.

Ние сме млади хора. Аз съм на 23 години.
 

Горе