Първата ми продажба :)

Viko

Well-Known Member
Лел не мога да повярвам, тъкмо се бях отчаял минаха 2-3 седмици от както пуснах блога и нямах нито една продажба. И днес съвсем неочаквано си влизам в пощата и гледам писмо от GENBUCKS
Sale Infomation
---------------------------------
Level1 Affiliate: vikoo
YourID: vikoo
Amount: 25.96
Product: MORE-SPERM
Order Number: 33099016-MSP
--------------------------------- :)
П.П. Сега видях, че продажбата е от търсене в google (party)
 
Viko каза:
Лел не мога да повярвам, тъкмо се бях отчаял минаха 2-3 седмици от както пуснах блога и нямах нито една продажба. И днес съвсем неочаквано си влизам в пощата и гледам писмо от GENBUCKS
Sale Infomation
---------------------------------
Level1 Affiliate: vikoo
YourID: vikoo
Amount: 25.96
Product: MORE-SPERM
Order Number: 33099016-MSP
--------------------------------- :)
П.П. Сега видях, че продажбата е от търсене в google (party)
Браво, честито продължавай в същия дух.
 
2-3 седмици??? ти си рекордьор бе? Моита първа продажба беше след година и половина работа. е това беше доста отдавна. така че си късметлия. Е сега правя по 250-300 продажби на месец (не от афилиет) ама началото винаги е трудно. Успех
 
честито пич дано правиш много такива всеки ден :) , то да ти кажа и аз сега почвам само хостинга остана , купих си домеин, темплейта им свалих и почвам да рекламирам сайта и да чета за оптимизаций :)
 
Мерси отново на всички :wink:
KpucTuaH каза:
честито пич дано правиш много такива всеки ден :) , то да ти кажа и аз сега почвам само хостинга остана , купих си домеин, темплейта им свалих и почвам да рекламирам сайта и да чета за оптимизаций :)
и аз съм решил да си взимам хостинг с домейн, но още се чудя коя ниша да избера ...
 
и да не забравяи че работата сега започва трябва ти още уникален контент и още линкове.... трябва и опит да понатрупаш защото наистина тази продажба доиде доста бързо..... вероятно задари това че блогчетата на блогспот се ранкват доста добре :)

успех :wink:
 
Viko каза:
---------------------------------
Level1 Affiliate: vikoo
YourID: vikoo
Amount: 25.96
Product: MORE-SPERM
Order Number: 33099016-MSP
--------------------------------- :)
П.П. Сега видях, че продажбата е от търсене в google (party)

Честито, още хиляди ти пожелавам!
На мен ми остана само да си препработя темплейта и ще ти ставам конкурент. :p
 
coolice каза:
...вероятно задари това че блогчетата на блогспот се ранкват доста добре :)

успех :wink:
Да забелязах го това :D А ако си взема домейн за него дали също така добре ще се ранква ? И кое ще е по-добре, да взема хостинг и домейн и да кача темплейт на GENBUCKS или да си взема само домейн за блога ?
Мерси
 
Viko каза:
coolice каза:
...вероятно задари това че блогчетата на блогспот се ранкват доста добре :)

успех :wink:
Да забелязах го това :D А ако си взема домейн за него дали също така добре ще се ранква ? И кое ще е по-добре, да взема хостинг и домейн и да кача темплейт на GENBUCKS или да си взема само домейн за блога ?
Мерси
Според мен остави го на блогспот :)
 
Viko каза:
Лел не мога да повярвам, тъкмо се бях отчаял минаха 2-3 седмици от както пуснах блога и нямах нито една продажба. И днес съвсем неочаквано си влизам в пощата и гледам писмо от GENBUCKS
Sale Infomation
---------------------------------
Level1 Affiliate: vikoo
YourID: vikoo
Amount: 25.96
Product: MORE-SPERM
Order Number: 33099016-MSP
--------------------------------- :)
П.П. Сега видях, че продажбата е от търсене в google (party)
номер 1 си ;)
 

Горе