Първата продажба !!!

крайно време е и аз да се захвана с това
не ми се вижда трудно да направя блог за продажби,
(защото със сайт няма да се оправя)
и да го събмитна в директориите
във вашия форум има много полезни неща
 
не е само това ще е хубаво да размнеиш някои друг линк с подобни блогове , да пишеш редовно в него, както и се страеш да наблягаш на определени ключови думи в постовете (без да прекаляваш) но общо взето няма нищо трудно :)
 
ГенБъкс плащат по всяко време(когато ти поискаш - ако нямаш 100$ направени) Най-малко съм искал 52$ и след 7ч. ми бяха преведени ;)
 
DEATH каза:
ГенБъкс плащат по всяко време(когато ти поискаш - ако нямаш 100$ направени) Най-малко съм искал 52$ и след 7ч. ми бяха преведени ;)

проблема е в това че няма каде да ги преведат....до колкото разбрах трябва да направиш 100 и ти отварят сметка... :?
 
coolice каза:
не е само това ще е хубаво да размнеиш някои друг линк с подобни блогове , да пишеш редовно в него, както и се страеш да наблягаш на определени ключови думи в постовете (без да прекаляваш) но общо взето няма нищо трудно :)


къде да ги търся подобните на моя блог, за да разменям с тях линкове?
 
fiieti каза:
coolice каза:
не е само това ще е хубаво да размнеиш някои друг линк с подобни блогове , да пишеш редовно в него, както и се страеш да наблягаш на определени ключови думи в постовете (без да прекаляваш) но общо взето няма нищо трудно :)


къде да ги търся подобните на моя блог, за да разменям с тях линкове?

Ами можеш да започнеш от секцията за Купува Продава Разменя... след това да обиколиш друге уебмастърски форуми чуждите Ако афф програмата има форум можеш да го налазиш и него както и форумите на други афф програми с които работиш.....

ototoster каза:
И аз се отчетох с първата си продажба! :shock:
Е*аси колко се изненадах като видях тва в мейла си :lol:
GENBUCKS --> $37.98
Късмет и много продажби ви желая!

Честито афилиейт маркетинга е голям купон :) И съвет към всички добаяите свеж контент (уникална статиика) минимум веднъж на 1-2 седмици. и като понатрупате опит си пуснете още блогчета...
 
И аз направих първата продажба комисионната е само $8.98
но много се радвам че и това постигнах Благодаря на всички от форума най вече на администраторите.Сега вече започвам още по сериозно.



П.П. Не съм получил майл незнам защо позлвам гмайл... но все пак си ми пише в акаунта...
 
И аз днес съм направил още една продажба обаче умрях от яд като видях колко имам... в акаунта имам 96$... за 4 долара не ми достига...лелеее :evil: , нищо да се надяваме на нови продажби в скоро време :)

а имам и уан куешчън...та какво име да въведа в акаунта на генбукс ,моето или на баща ми / майка ми...щото са е на мое име, но се чудя дали няма да правят проблеми нещо затва.... :)
 
iNDESiGN каза:
И аз днес съм направил още една продажба обаче умрях от яд като видях колко имам... в акаунта имам 96$... за 4 долара не ми достига...лелеее :evil: , нищо да се надяваме на нови продажби в скоро време :)

а имам и уан куешчън...та какво име да въведа в акаунта на генбукс ,моето или на баща ми / майка ми...щото са е на мое име, но се чудя дали няма да правят проблеми нещо затва.... :)

Ами идеалният вариянт ако нямаш 18 е да говориш с някои от тях да ти помага иначе може и ти да си поръчаш картата обаче ако нещо се обърка и я блокират няма да може да я разблокираш....
 

Горе