Първата продажба !!!

stancho1234 каза:
направи си 4 акаунта под твоя реферал и са ти готови 4-те долара :D

Точно това не ти препоръчвам. Ако го направиш и те хванат моментално ще те баннат и ще си изгубиш парите.
 
iNDESiGN каза:
stancho1234 каза:
направи си 4 акаунта под твоя реферал и са ти готови 4-те долара :D

Не мисля че са GenBucks "вчерашни" :?

Ако ги помолиш в имеил да ти направят сега акунта мисля че щом ти остават само 4 долара няма да ти откажат пиши на Jas... Тази програма е от готините :)
 
Няма разбирасе... цаката е ако той от неговото ИП направи 4 и с това ИП да се логва в акаунта си... незнам за прокси и такива работи :)
 
Така добър вечер савсем пресен съм обаче много се заинтересовах по този метод за изкарване на некои друг лев. По темата искам да питам само едно нещо което не ми стана мн ясно моля да ме разберете ама нещо не дянвам. Тези продукти как точно ги продавате и въобще от къде ги зимате :oops: направо ме е срам
 
Слагаш реклама на сайта на търговеца на твоят сайт или блог а тои ти плаща за рекламата като процент от продажбите които правят от посетителите които им пращаш затова говорим за продажби иначе Реално нищо не продаваш



affiliate--marketing.jpg





Просто си правиш саит с тематика за която програмата има продукт и го развиваш да му докараш таргетирани посетители..
 
Бате първо честито за успешния старт, аз съм сигурен, че ще продадеш скоро пак и за тва не се притеснявай, най-важното че си направил 2 продажби, а един път продал ли си няма да ти е за последно, от тук започва зарибявката :) желая го на всички
 
Само едно нещо не разбрах

Направих си блог (още не съм го оформил, не сам писал статии, но съществува), сега трябва да сваля темплейта от Генбъкс който съм си избрал с продукта който искам да промотирам. Въпроса ми е как да продавам продукта чрез блога си и как Генбъкс ще разберат че от мен идва продажбата?!
 
Първата продажба е тръпка, да идва първата година редовни продажби
 

Горе