Първият банкомат за биткойни в България

Blinky

Owner
От: Първият банкомат за биткойни в България

Че, ако си бяха сътредничели с CT като „доставчик на услуги“, то щяха да имах за нула време мрежа в цялата страна (предоставяйки тази услуга). Сега имат 1 терминал, дали пари от собствения си джоб купища хилки (25-40k ли бяха?), и малко ползваемост, независимо, че е сложен на долу-горе ключово място си там. Едва ли има човек от страната, който да направи пътуване до там, нито пък дори и Софиянец принципно де. Има си алтернативни канали. Като цяло е waste of time.

А ако пък бяха се възползвали и от B-Pay (*) участието в тази мрежа, то щяха да имат още по-голям exposure. Съответно всеки с карта щеше да може да отиде, да избере кода на (BTC) търговеца (ББА), да си плати и да му са заредени в акаунта.

Аналогия – вестник. Предлагаш нов вестник, издател си. Обаче го пускаш в една-единствена (своя изцяло) будка в един град на едно място. И чакаш ли чакаш… взесто да се възползваш от мрежата от будки в цялата страна, където да си пласираш вестника, имайки и по-голяма видимост, четимост, продаваемост.
 
От: Първият банкомат за биткойни в България

От една страна е хубаво, но от друга е доста изолирано. Само в София и то в "Интерпред". Ще е добре да се намери алтернатива за цялата страна.
 
От: Първият банкомат за биткойни в България

И 4те процента стават 20... и никой не ползва услугата, а пазари както до сега btc...
 
От: Първият банкомат за биткойни в България

Автоголът е ясен отдалеч. Възможно най-кофтият маркетинг и „пласмент“, който може да съществува. Хем дране с такси, хем пълна изолация (тип Севeрнa Кoрея), кеф.
 
От: Първият банкомат за биткойни в България

Ама продължават ли с тея биткойни? Аз все си мисля, че това са пълни глупости и изобщо не са чисти нещата с разните му там криптовалути. Досега с нищо не са ме убедили, че е по-добре от левчетата или еврата.
 
От: Първият банкомат за биткойни в България

да, продължават, а кучетата гледат кервана гладни отстрани...
 

Горе