Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

white_pawn

Well-Known Member
Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Нещо в стил "горно нанадолнище", та викам да споделя :)
Бременност, жертва- това не беше ли по женската част? А алкохолизъм, тормоз и побоища запазена марка на "силния" пол. В кавички щот в случая... :-o

Явно съм назад с материала. Аз си знам мъжкото сее, в женското пониква. А тука- гавра, гавра и с Природа и всичко и за по интересно- пранак и тормоз от нежната половинка.

Луда работа... верно требат кардинални мерки. Пък аз се "сърдих" преди някоко седмици на узърите дет искаха д пускат атомни бомби на човечеството... :rolleyes:
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Нещо в стил "горно нанадолнище", та викам да споделя :)
Бременност, жертва- това не беше ли по женската част? А алкохолизъм, тормоз и побоища запазена марка на "силния" пол. В кавички щот в случая... :-o

Явно съм назад с материала. Аз си знам мъжкото сее, в женското пониква. А тука- гавра, гавра и с Природа и всичко и за по интересно- пранак и тормоз от нежната половинка.

Луда работа... верно требат кардинални мерки. Пък аз се "сърдих" преди някоко седмици на узърите дет искаха д пускат атомни бомби на човечеството... :rolleyes:

Това не го ли можеше само по филмите ти ма уби направо! Няма си мисля как е забременял, че чак пък и родил! :lol:
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Това не го ли можеше само по филмите ти ма уби направо! Няма си мисля как е забременял, че чак пък и родил! :lol:

... че го и бие жена му !!! :-o
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

... че го и бие жена му !!! :-o

:D Аз за боя не съм говорил, но и това си е май само по филмите :lol:. Иначе винаги съм бил против към всякакво насилие срещу слабия пол "В случая мъжа". :lol:
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Бях сигурен, че е някоя дивотия на пичовете от НЕ!новините и се засилих малко да се похиля, пък то какво излезе... Направо ме е яд, че им направих +1 уникален на ТИЯ...
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Бях сигурен, че е някоя дивотия на пичовете от НЕ!новините и се засилих малко да се похиля, пък то какво излезе... Направо ме е яд, че им направих +1 уникален на ТИЯ...

не е дивотия а напълно реално - http://www.factor-news.net/index_.php?cm=3&id=14536
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Бях сигурен, че е някоя дивотия на пичовете от НЕ!новините и се засилих малко да се похиля, пък то какво излезе... Направо ме е яд, че им направих +1 уникален на ТИЯ...

ахах, ами реално си е изкарано като статия от въпросния сайт, /който и мен лично ме кефи- имат много "уникален" подход към нещата :| / само дето явно е жестоката реалност :mrgreen:

пп: и що темата ми е в кофа. за рецепти можем си говорим, пък за бременни мъже- не??? :lol:
 
От: От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Интересно ми е само как ще се оправят с майчинството. :D
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

оле оле :D
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Не му завиждам... И за бременността :D
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Вече не е ясно кой е силният пол.
 
От: Първият бременен мъж в света пребит жестоко от жена си

Това не може да е истина! о.О
 

Горе