Първият ми Блог

Moneyluncher

New Member
Хора погледнете http://spiritual-flowers.blogspot.com и ако може мнения искам яко критики да има и савети какво да допълвам променям.
Добавил сам адсенс и реклами от Cashburners.
Може ли да се смени темплета на блога с мой и как става ?
Благодаря на хората които ми помогнаха за много работи свързани с affiliaet бизнеса !
 
От: Първият ми Блог

смени домейна, смени темплейта - писано е доста по въпроса , използвай сайд бар, не ползвай адсенс заедно с цб реклами.
 
1. Разкарай toolbar-а на Blogspot.
2. Смени темплейта, има много сайтове откъдето можеш да си изтеглиш по-хубави темплейти.
3. С крадени статии няма да стане. Ще трябва ти да си ги пишеш.
4. Рекламата на AdSense не се вижда цялата, това е нарушение, за което могат да ти баннат акаунта.
5. Банера на CashBurners му е сгрешен кода/линка.

Тези неща щеше да ги знаеш, ако беше отделил една седмица да прочетеш материалите в този форум и в Интернет като цяло.
 
От: Re: Първият ми Блог

Тези неща щеше да ги знаеш, ако беше отделил една седмица да прочетеш материалите в този форум и в Интернет като цяло.

+1 и от мен !!!!
 
От: Първият ми Блог

Ето какво положително виждам в "Първия ти блог":
1. Започнал си от някъде ! Винаги съм вярвал и твърдял, че да започнеш нещо е половината път до крайната цел. Една от най-трудните крачки си я направил остават още дузина, кой по-лесни кой не чак толкова.
2. Хвърлил си един поглед на афилейт програмите, а не си забил само в адсенс. Защо е положително :
Защо хората използват adwords ? Реторитечен е :) за да продават нещо било то продукт, услуга, идея или да привлекът трафик който да препратят към някой, който продава нещо. В крайна сметка защо да препращаш някой към друг, който продава/препродава нещо като ти самия можеш да го продаваш/препродаваш и да печелиш много повече от това 8)
3. Направил си опит блога заедно с рекламите да изглеждат едно цяло, до колко успешно или не ще ти покаже времето (според мен не е успешно), но въпроса е в това че си хвърлил усилия и над това.
4. Търсиш мнение/критика от хора, който смяташ, че знаят повече от теб (което и най-вероятно е така), а това говори че не си някой, който смята себе си за "ИдИален" и си готов да се развивиаш и да научаваш нови неща, да грешиш и да се учиш от грешките си.
Това е от мен, продължавай напред, влагай усилие и най-важното прави това което ти харесва и нещата ще станат 8) Успех !
 
От: Re: Първият ми Блог

1. Разкарай toolbar-а на Blogspot.
2. Смени темплейта, има много сайтове откъдето можеш да си изтеглиш по-хубави темплейти.
3. С крадени статии няма да стане. Ще трябва ти да си ги пишеш.
4. Рекламата на AdSense не се вижда цялата, това е нарушение, за което могат да ти баннат акаунта.
5. Банера на CashBurners му е сгрешен кода/линка.


+ смени тайъла, махни го тоя гуугъл сърч - непотребен ти е, скрии си афилиейт линковете, най добре с двоен метарефреш или просто редирект, поработи върху сео-то като цяло. Изгради структура в блога си - направи няколко категории, статични страници запродуктите, които да тласкаш нагоре и т.н.- с две думи продължавай да четеш и да си развиваш блога. Успех!
 
От: Re: Първият ми Блог

1. Разкарай toolbar-а на Blogspot.
2. Смени темплейта, има много сайтове откъдето можеш да си изтеглиш по-хубави темплейти.
3. С крадени статии няма да стане. Ще трябва ти да си ги пишеш.
4. Рекламата на AdSense не се вижда цялата, това е нарушение, за което могат да ти баннат акаунта.
5. Банера на CashBurners му е сгрешен кода/линка.

Тези неща щеше да ги знаеш, ако беше отделил една седмица да прочетеш материалите в този форум и в Интернет като цяло.
това е с две думи:D
 
От: Първият ми Блог

Чудесен копирвач.. То от там идва думата Copywriting :D
 

Горе